Prie „Šiurpiojo Rokio šou“ perdirbinio prisijungia du nauji aktoriai

Kino studija „Fox“, kurianti 1975 m. muzikinės komedijos „Šiurpusis Rokio šou“ (angl. „The Rocky Horror Picture Show“) perdirbinį, rado savo pagrindinių aktorių tandemą.

Buvusi „Nickelodeon“ kanalo žvaigždutė Victoria Justice ir „Disney“ vis dar žibantis Ryanas McCartanas gaus progą pasireikšti ne tik vaikams ar paaugliams skirtoje juostoje.

„Šiurpiajame Rokio šou“ V. Justice ir R. McCartanas atitinkamai vaidins Džanet ir Bradą, kuriuos 1975 m. įkūnijo Susan Sarandon ir Barry‘is Bostwickas.

Tačiau jie nėra vieninteliai į šį projektą atrinkti aktoriai. Seriale „Pigios siaubo istorijos“ (angl. „Penny Dreadful“) vaidinantis Reeve Carney naujai atgimsiančiame filme taps Rif Rafu (angl. Riff-Raff), o daininkas Stazas Nairas įkūnys Rokį Hororą (angl. Rocky Horror).

Šis ketvertas prisijungs prie Laverne Cox, žinomos iš serialo „Oranžinė – tai nauja juoda“ (angl. „Orange is New Black“), kuri „Šiurpiojo Rokio šou“ perdirbinyje vaidins daktarę Frank-en-furter (angl. Dr. Frank-N-Furter).

Dviejų valandų trukmės filmo, kuris turėtų pasirodyti jau 2016 m. rudenį, režisieriumi, vykdančiuoju prodiuseriu ir choreografu tapo Kenny‘is Ortega, jau turintis muzikinių filmų kūrimo patirties – 2006 m. jis režisavo „Mokyklos miuziklą“ (angl. „High School Musical“).

Tiems, kas apie „Šiurpųjį Rokio šou“ nieko nežino, būtų galima pasakyti, kad Frank-en-furter, save apibūdinantis kaip „mielą transvestitą iš Transeksualios Transilvanijos“ yra mokslininkas, kuris keistoje pilyje įrengtoje savo laboratorijoje, į kurią užklysta S. Sarandon ir B. Bostwicko vaidinami personažai Džanet ir Bradas, bando sukurti gyvą žmogišką būtybę. Filmas „Šiurpusis Rokio šou“ yra mokslinės fantastikos ir B kategorijos siaubo filmų satyra.

V. Justice šiuo metu filmuojasi „Fox“ studijos seriale „Kuperio Bareto išgyvenimo gidas“ (angl. „Cooper Barrett‘s Guide to Surviving Life“), o R. McCartanas neseniai pasirodė „Disney‘ kanalo seriale „Liv ir Madi“ (angl. „Liv and Maudie“).

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Gabrielius / 2016 sausio 6

    Amerikietiška siaubo istorija? Rocky horror picture show ne taip vercias….

  2. Dario Voitukevez / 2016 sausio 6

    „Šiurpiojo Rokio šou“