Kita Quentino Tarantino juosta gali tapti siaubo filmu

Kita Quentino Tarantino juosta gali tapti siaubo filmu

Quentinas Tarantino pristatydamas savo naująjį filmą „Grėsmingasis aštuonetas“ (angl. „The Hateful Eight“) pasakė, jog svarsto galimybę sukurti siaubo žanro juostą. Apie tai praneša britų populiariosios kultūros portalas „Independent“.

Pagarsėjęs savo aistra smurtui ir kraujo upėms filmuose, kino kūrėjas nori sukurti dar vieną įsimintiną filmą, tik šįkart siaubo žanro rėmuose. „Norėčiau sukurti tikrai labai labai baisų siaubo filmą“, – pasakė režisierius. Ir visgi, tai tėra tik svarstymai, nes priešaky jam liko tik du filmai. Anksčiau, ne vieną kartą, Quentinas Tarantino buvo sakęs, jog žada baigti režisieriaus karjerą ties dešimta savo juosta.

„Nenorėčiau būti vyruku, kuris tai daro amžinai. Turi būti pabaiga. Nėra tokio kino žanro, kuriame norėčiau realizuoti save. Visada norėjau sukurti Antrojo Pasaulinio karo temos juostą („Negarbingi šunsnukiai“) ar kovų menų filmą („Nužudyti Bilą“). Tą jau padariau. Galbūt dar liko vienas žanras, kažkas iš ketvirtojo dešimtmečio gangsterinio žanro, kaip kokio Džono Dilindžerio istorija“, – apie savo pasitraukimą iš didžiojo kino kalbėjo Q. Tarantino.

„Taip pat norėčiau sukurti tokį nepriklausomą filmą, kuriame koks nors personažas tiesiog įsėstų į mašiną, įsijungtų radiją, o aš galėčiau padaryti iš to smagų pasivažinėjimo montažą. Ir tai galbūt būtų siaubo filmas, tikrai, labai baisus siaubo filmas, kaip koks „Egzorcistas“ savo laikais.“, – šnekėjo kino kūrėjas.

Naujoji ir jau aštuntoji Quentino Tarantino juosta „Grėsmingasis aštuonetas“ į Lietuvos kino ekranus atkeliaus jau sausio 8 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles