„Vaisių nindzė“ keliauja į kino ekranus

„Vaisių nindzė“ keliauja į kino ekranus

Kino studija „Sony Pictures Animation“ pastaruoju metu imasi tikrai neįprastų sprendimų. Kai kiek anksčiau paaiškėjo, kad studija ketina į didžiuosius ekranus perkelti „Piktuosius paukščius“, žmonės nežinojo kaip reaguoti. Bet, akivaizdu, kad jie padarė gana gerą sprendimą ir iš paukštukų svaidymo sugebėjo uždirbti solidžią 350 milijonų dolerių sumą. Taigi, kodėl nesurizikavus su kitu beprotiškai populiariu mobiliųjų žaidimu „Vaisių nindzė“ (angl. „Fruit Ninja“)?

Kad ir kaip kiltų noras juoktis iš tokio sprendimo, gal visai nevertėtų? Gali būt, kad po kelerių metų mes tikrai juoksimės, kai ekrane kažkas pjaustys ir mėtys vaisius. Sunku patikėti, bet „Piktųjų paukščių“ sėkmė verčia gerai viską apsvarstyti. Kaip praneša „The Hollywood Reporter“, scenarijų filmui rašys J.P. Lavinas ir Chadas Damianis, kurie iki šiol nėra dirbę prie didesnių projektų.

Kiek žinoma iki šiol, „Vaisių nindzė“ bus šeimai skirta komedija, pasakojanti apie netikėlių komandą, kurie užverbuojami tapti vaisių nindzėmis ir galiausiai – išgelbėti pasaulį. Pakankamai paprasta istorija pradžiai, tačiau tikėtina, jog prasidėjus animacinio filmo kūrimui, šis šabloninis pasakojimas išsirutulios į gana smagią istoriją. „Piktieji paukščiai“, kad ir kaip būtų netikėta, turėjo gana stiprią siužetinę liniją, kuri išsivystė iš žaidimo temos – paukščiai puola gobščias kiaules. Tai jei dabar pradžia nuo nindzių, pusiau pjaustančių vaisius, niekada nežinai, kuo viskas baigsis, tiesa?

Kada pasirodys filmas, kol kas neaišku. Tikėtina, kad kūrimo procesas užtruks bent porą metų, tad filmą galimai išvysime 2018 metų vasarą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles