Bus kuriamas filmo „Šnipas iš U.N.C.L.E.” tęsinys

Bus kuriamas filmo „Šnipas iš U.N.C.L.E.” tęsinys

2015 metais kino kompanija „Warner Bros.“ išleido 7-ajame dešimtmetyje sukurto televizijos serialo „Šnipas iš U.N.C.L.E.” (angl. „The Man from U.N.C.L.E.“) filmo versiją. Joje suvaidino kino žvaigždės Henris Cavillas ir Armis Hammeris įkūniję specialiuosius agentus Napoleoną Solo ir Illyą Kuryakiną. Ši veiksmo komedija JAV uždirbo 44,5 milijonus JAV dolerių ir 109,8 milijonus JAV dolerių pasauliniu mąstu, o juostos biudžetą sudarė 75 milijonai JAV dolerių. Nors filmas pagal uždirbtus pinigus sensacijos nesukėlė, vis tik kritikai jį įvertino tikrai neblogai – 67% reitingas „Rotten Tomatoes“ puslapyje.

Nepaisant to, jog filmas nebuvo labai sėkmingas finansiškai, panašu, kad sulauksime jo tęsinio. Apie tai užsiminė aktorius Armis Hammeris, kai buvo pristatomas naujasis jo filmas „Free Fire“. Pasirodo, aktorius neseniai bendravo su pirmosios dalies scenarijaus autoriumi Lioneliu Wigramu ir pastarasis jau ėmėsi scenarijaus rašymo darbų.

Aktorius Armie‘is Hammeris prasitarė, jog tikrai prisijungtų prie juostos tęsinio, bet, ar tą patį padarytu Henris Cavillas ir antraplaniai aktoriai, vis dar lieka neaišku. Tikėkimės, jog daugiau naujienų mus pasieks Lioneliui Wigramui pabaigus tęsinio scenarijų.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Hm / 2017 balandžio 18

    Būtu tiesiog nuostabu pamatyti antrą dalį, nes pirmoji tikrai patiko