„Nepriklausomybės diena 2“ rado pagrindinio vaidmens atlikėją

„Nepriklausomybės diena 2“ rado pagrindinio vaidmens atlikėją

Po įvairių kalbų ir svarstymų, kas turėtų pakeisti Willą Smithą naujausiame „Nepriklausomybės dienos“ (angl. „The Independence Day“) filme, galiausiai studija „20th Century Fox“ atrinko aktorių. Juo taps labai gerai savo vaidmenis, kad ir antraplanius, atliekantis Williamas Fichtneris.

Aktorius su studija pasirašė sutartį dėl trijų didelių vaidmenų būsimuose „20th Century Fox“ filmuose, kurių tarpe yra ir „Nepriklausomybės dienos“ veikėjas. Toks didelis kontraktas aktoriui nukrito po pasirodymo „Vėžliukų nindzių“ (angl. „Teenage Mutant Ninja Turtles“) franšizėje. Kokie kiti filmai jam žadami, dar neaišku.

„Nepriklausomybės dienoje 2“ aktorius atliks vieno svarbaus generolo vaidmenį, bet kol kas tik tiek ir yra aišku. Ir nors juostos filmavimo darbai turėtų prasidėti kažkada šią vasarą, apie patį projektą žinoma labai mažai. Aišku, kad jam kompaniją palaikys iš pirmosios dalies grįžtantys Jeffas Goldblumas ir Billas Pulmanas. Stipriausią moterišką vaidmenį atliks Sela Ward, įkūnysianti JAV Prezidentę. Anksčiau taip pat buvo kalbama apie Liamą Hemsworthą, kuris turėjo atlikti pagrindinį vaidmenį, tačiau dabar neaišku, ar jis bus įtrauktas į projektą. Tęsinį taip pat režisuos ir pirmojo filmo kūrėjas Rolandas Emmerichas, o scenarijų filmui parašė Carteris Blanchardas.

Koks bus filmo siužetas kūrėjai kol kas nepraneša, tačiau akivaizdu, jog žemės gyventojams teks atlaikyti dar vieną stiprią ateivių invaziją, kurie po dvidešimties metų nuo pirmosios dalies įvykių atvyks su dar didesnę flotilę. Anksčiau juostos prodiuseriai ir pats režisierius norėjo pratęsti Willo Smitho herojaus istoriją ir tikėjosi, kad aktorius ir vėl sutiks įkūnyti savo vieną iš žymiausių personažų kine. Bet, po ilgų svarstymų, aktorius atsisakė dalyvauti tęsinyje, kas privertė R. Emmerichą imtis kito scenarijaus, kuriame Willo Smitho personažas nepasirodo.

„Nepriklausomybės diena 2“ pasirodys kitų metų birželio 24 dieną, lygiai po dvidešimties metų nuo pirmo filmo pasirodymo.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles