George‘ui Lucasui nepatiko „Disney“ pasirinkta retro kryptis kuriant „Galia nubunda“

George‘ui Lucasui nepatiko „Disney“ pasirinkta retro kryptis kuriant „Galia nubunda“

Žvaigždžių karų“ (angl. „Star Wars“) kūrėjas George‘as Lucasas pagaliau pats prakalbo apie tai, kokį įspūdį jam paliko naujausias epopėjos epizodas „Galia nubunda“ (angl. „Force Awakens“), prie kurio jis pats, galima sakyti, visiškai nebeprisidėjo. G. Lucasas 2012 m. už 4 milijardus JAV dolerių kino studijai „Disney“ pardavė teises į „Žvaigždžių karus“. Tačiau vos prieš dvi savaites startavusi „Galia nubunda“ jau dabar yra uždirbusi daugiau kaip 1 mlrd. JAV dolerių pajamų.

Duodamas interviu pokalbių laidų vedėjui Charlie‘iui Rose‘ui, G. Lucasas kalbėjo apie tai, kaip myli savo sukurtus „Žvaigždžių karų“ filmus, iš kurių keturis pats režisavo, ir net vadina juos savo „vaikais“, kuriuos „pardavė baltiesiems vergvaldžiams, užsiimantiems tokiais dalykais, kad…“.

Tačiau nors G. Lucasas ir pripažįsta, kad dabar jo sukurta „Žvaigždžių karų“ galaktika jam nebepriklauso, vis tik jis šiek tiek kritikuoja naujausio epizodo įgyvendinimą.

„Jie norėjo statyti retro filmą. Man tai nepatinka. Kurdamas kiekvieną filmą, aš labai sunkiai dirbau tam, kad jie visi kuo nors skirtųsi. Aš juos kūriau visiškai skirtingus – skirtingos planetos, skirtingi erdvėlaiviai kiekvieną kartą įnešdavo naujovių“, laidoje kalbėjo režisierius.

Dar prieš įvykstant pardavimo sandoriui, G. Lucasas turėjo planų rašyti scenarijus ir režisuoti originaliosios trilogijos tęsinius. Tačiau įsigijusi autorines teise „Disney“ studija neparodė jokio susidomėjimo naujomis G. Lucaso idėjomis, todėl kuriant „Galia nubunda“ jis liko visiškai nuošaly.

„Jie nebuvo taip jau labai suinteresuoti, kad aš kaip nors dalyvaučiau kuriant naują dalį, tačiau net jei ir būčiau įtrauktas, aš visiems būčiau tik kėlęs problemas. Nes jie nesiruošė daryti to, ką aš norėjau, kad jie darytų. Ir aš nebeturėjau pakankamos valdžios tai padaryti. Aš tegalėjau viską galutinai sudirbti. Taigi, aš pasakiau: „Gerai, aš einu savo keliu ir leidžiu jiems eiti jų keliu.“, kalbėjo G. Lucasas.

Naujausia „Žvaigždžių karų‘‘ dalis „Galia nubunda“ sulaukė milžiniško publikos susidomėjimo ir labai tikėtina, kad taps daugiausiai uždirbusiu visų laikų filmu.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles