„Žvaigždžių karai“ paskandino „Titaniko“ rekordą

„Žvaigždžių karai“ paskandino „Titaniko“ rekordą

Filmas „Žvaigždžių karai: galia nubunda“ (angl. „Star Wars: The Force Awakens“) į savo sąskaitą įsirašė dar vieną istorinį rekordą. J.J. Abramso režisuotam filmui galiausiai pavyko iš antros daugiausiai Šiaurės Amerikoje uždirbusių filmų vietos išstumti legendinį „Titaniką“ (angl. „Titanic“). Jameso Camerono filmo rekordas laikėsi net 18 metų. Apie tai praneša leidinys „Deadline“.

Penktadienį, sausio 1 dieną, „Žvaigždžių karai“ tėvynėje užsidirbo dar 35 milijonus dolerių. Juostos pajamos išaugo iki 687 milijonų dolerių, kas ir leido aplenkti legendinę melodramą. Savo laikais, „Titanikas“ finišavo su 658 milijonais.

Vieninteliu „Žvaigždžių karų“ konkurentu dabar liko to paties Jameso Camerono režisuotas „Įsikūnijimas“ (angl. „Avatar“), kuris savo sąskaitoje turi 760 milijonų dolerių. Tikėtina, jog po kelių dienų kris ir jo rekordas.

Pasaulyje filmas jau užsidirbo beveik 1,4 milijardą dolerių ir, tikėtina, jog jo uždarbis padidės dar bent jau vienu milijardu. Analitikai prognozuoja, jog filmas gali sunaikinti „Įsikūnijimo“ rekordą, kuris yra užsidirbęs 2,7 milijardus dolerių.

Viskas priklausys nuo Kinijos, kurioje juosta startuoja jau sausio 9 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles