Naujausiame necenzūruotame „Interviu“ anonse išlaikomas Setho Rogeno stilius

Kino studija „Sony Pictures“ išplatino naują, pilnos trukmės filmo „Interviu“ (angl. „Interview“) necenzūruotą anonsą, kuris tiesiog atima žadą. Naujausias juodojo humoro komedijos anonse šįkart tikrai nepasikuklinama ir parodoma dar iš koto verčiančių vaizdų, kurie bus matome viso filmo metu.

Filmą režisuos „Dabar jau tikrai šikna“ (angl. „This Is the End“) režisieriai Sethas Rogenas ir Evanas Goldbergas, todėl reikia tikėtis, jog ši juosta bus dar juokingesnė už anksčiau minėtą. Po itin sėkmingo pasirodymo su istorija apie pasaulio pabaigą aktorių vakarėlio metu, duetas nusprendė grįžti drauge su dar kontraversiškesne ir pikantiškesne istorija.

Daugiausiai kalbų sukėlė ne kas kita, kaip pats filmo siužetas. Jame du pagrindiniai veikėjai, televizijos parsidavėliai, gauna išskirtinę progą susitikti akis į akį su Šiaurės Korėjos diktatoriumi Kim Jong Unu. Žinoma, šios progos nepraleidžia ir Centrinės Žvalgybos Valdyba, taip įsukdama du šou verslo atstovus, TV pokalbių šou vedėjus, į samdomų žudikų gyvenimus. Jų užduotis – nužudyti diktatorių.

Tokia siužetinė linija tikrai neliko be atgarsio. Kai Šiaurės Korėja (kažkokiu mistiniu būdu) pamatė anonsą, užvirė tikra diplomatinė kova. O tiksliau – Š. Korėja pagrasino užpulti JAV, jei jie nenutrauks filmo gamybos. Žinoma, niekas rimtai nepriėmė šių gąsdinimų, tačiau studija, siekdama kiek sušvelninti pasekmės paskelbė, kad šiek tiek apkarpys filmą, kad jo turinys būtų kaip įmanoma mažiau įžeidžiantis Š. Korėjos lyderį. Pažiūrėjus šį anonsą iškyla klausimas: „KO DAR TEN BUVO?“

Filme, tradiciškai, vaidins pats režisierius Sethas Rogenas ir jo geriausias draugas Jamesas Franco. Juostoje vaidmenis taip pat atliks Lizzy Caplan, Timothy‘is Simonsas ir Randalas Parkas, įkūnysiantis Kim Jong Uną.

Filmo premjera Lietuvoje numatoma kitų metų pradžioje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles