Režisierius B. Singeris grįžta į „Iksmenų“ franšizę

Režisierius B. Singeris grįžta į „Iksmenų“ franšizę

Filmo „Iksmenai: Praėjusios ateities dienos“ (angl. „X-men: Days of Future Past“) režisierius Bryanas Singeris sudarė sutartį su kino studija „20th Century Fox“ dėl naujausio filmo apie mutantus „Iksmenai: Apokalipsė“ (angl. „X-men: Apocalypse“) režisavimo.

Nors kalbos apie B. Singerio sugrįžimą į franšizę sklido nuo pat pirmosios „Praėjusios ateities dienų“ premjeros, studija ilgai dvejojo dėl sutarties pasirašymo. To priežastis – režisierius buvo apkaltintas seksualiniu išnaudojimu ir dalyvavo teismuose. Būtent šis teisminis procesas kiek uždelsė B. Singerio dalyvavimą franšizės tęsinio kūrime iki dabar. Režisierius vėl grįžo į „20th Century Fox“ akiratį, kai pagrindinis kaltintojas Michaelas Eganas rugpjūtį atsiėmė ieškinį.

Tik prasidėjus skandalui „20th Century Fox“ gamybos prezidentė Emma Watts teigė, kad nepaisant teisminių procesų, ji norėtų, kad į režisieriaus postą grįžtų B. Singeris. „Būčiau labai laiminga, jei viskas išsispręstų į gerąją pusę. Jis labai norėjo tęsti „Iksmenų“ kūrimo darbus“, – duodama interviu „The Hollywood Reporter“ sakė E. Watts.

Bryanas Singeris režisavo pirmąsias dvi „Iksmenų“ dalis, trečiąją ir ketvirtąją dalis praleido, nes tuo metu kino studijai „Warner Bros.“ kūrė „Supermeną: sugrįžimą“ (angl. „Superman returns“). Grįžęs į „Iksmenų“ franšizę režisierius subūrė senąją komandą ir visai neblogai prasisuko. Naujausias filmas pasaulyje jau uždirbo 745 mln. dolerių.

Filmo „Iksmenai: Apokalipsė“ premjera numatoma 2016 m. gegužės 27 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles