Pasirodė pirmasis Timo Burtono filmo „Didelės akys“ anonsas

Holivude (ir, savaime suprantama, internete) dažnai juokaujama, kad režisierius Timas Burtonas kuria dviejų tipų filmus – tokius, kuriuose vaidina Johnny‘is Deppas ir Helena Bonham Carter arba animacinius filmus, kuriuos įgarsina Johnny Deppas ir Helena Bonham Carter. Tačiau dabar režisierius, kaip reta, pristato dramą apie tikrų žmonių, menininkų gyvenimo ypatumus.

Naujausioje T. Burtono juostoje pagrindinius vaidmenis atliks Oskaro nominantė Amy Adamas ir dviejų auksinių statulėlių laimėtojas Christophas Waltzas. „Didelės akys“ (angl. „Big eyes“) suksis apie praėjusio amžiaus 6-7 dešimtmečius ir pasakos apie merginą, kuri pragyvenimui tapo keistus žmones, dažniausiai mergaites, ypatingai didelėmis akimis. Ji sutinka kitą tapytoją, kuris tampa galiausiai tampa jos vyru. Jis iš žmonos talento piešti iki sielos gelmių įsiskverbiančias akis išsuka neblogą versliuką ir žmones apima masinė psichozė, noras pirkti bet kokius daiktus būtent su tokias akis turinčiais atvaizdais. Kol galiausiai viskas ima ir subyrą dėl elementaraus žmogiško veiksnio – garbės ir šlovės troškimo.

Nors naujausias T. Burtono darbas yra kiek kitoks, nei esame pratę matyti, visgi, jis juostoje išlaiko savo psichopatiškumo vagą. Žiūrint anonsą jau paveiksluose esantys žmogeliukai atrodo ganėtinai kraupiai, bet kai didelės akys persikelia į tikrą gyvenimą, tai beveik pasiekia siaubo filmo žanrą. Beveik, bet ne visiškai. Galiausiai turėtume išvysti tikrą dramą apie tai, kaip žmones pavergia ir sužlugdo šlovė ir milžiniški turtai.

Na, o nors filmas yra apie turtus, tačiau pats labai dideliu biudžetu pasigirti tikrai negali. Galima sakyti, kad biudžetas, kaip šiems laikams, yra daugiau nei kuklus – vos 10 milijonų JAV dolerių.

Filme be anksčiau minėtų aktorių vaidmenis taip pat atliks Krysten Ritter, Jasonas Schwartzmanas, Terence‘as Stampas, Danny‘is Houstonas, Stephanie Bennett ir kt. Galiausiai T. Burtono filme neišvysime nei J. Deppo, nei H. B. Carter.

Filmo premjera numatoma kitų metų pradžioje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles