„Marvel“ ir „Sony“ susitaikymas – Žmogus-Voras grįžta į „Marvel“ filmų visatą

„Marvel“ ir „Sony“ susitaikymas – Žmogus-Voras grįžta į „Marvel“ filmų visatą

Prieš mėnesį „Marvel“ fanus sukrėtė žinia, kad dėl finansinių nesutarimų populiarus herojus Žmogus-Voras, kurio teises turi „Sony“ studija, yra priverstinai iškraustomas iš „Marvel“ filmų visatos. Šiomis netikėtomis naujienomis patenkintų buvo mažai ir abi studijos prižadėjo tęsti derybas ir priimti geriausią sprendimą. Vakar jis buvo surastas – „Marvel“ paskelbė, kad Žmogus-Voras grįžta į jų filmų visatą.

Nors „Marvel“ turi daugumos superherojų teises, fanų favoritas Žmogus-Voras legaliai priklauso „Sony“ studijai, kuri bandė sukurti savo visatą su tragiškai nepavykusia „Nepaprasto Žmogaus-Voro“ (angl. „The Amazing Spider-Man“) serija. Po šios nesėkmės, „Sony“ nusprendė dalintis šio superherojaus teises su didžiausiu konkurentu. Pagal seną susitarimą, „Marvel“ gauna Žmogų-Vorą į savo visatą ir yra atsakinga už jo filmų kūrimą. Už tai ji gauna visas pajamas nuo žaislų bei aksesuarų pardavimų ir 5 procentus nuo filmo surinkto uždarbio, kol „Sony“ mėgaujasi didžiąja dalimi.

Kai paskutinė juosta „Žmogus-Voras: Toli Nuo Namų“ (angl. „Spider-Man: Far From Home) tapo pelningiausiu šio superherojaus pasirodymu, uždirbusiu virš milijardo dolerių, už „Marvel“ atsakinga „Disney“ kompanija pasiūlė naują sprendimą, lygiai dalintis filmo išlaidas bei pajamas 50/50, kol studija išlaiko kūrimo procesą bei žaislų pardavimo pajamas. „Sony“ manymu, šis pasiūlymas buvo per gobšus ir dideliam fanų liūdesiui, atsiėmė teises į superherojų.

Dabar abi studijos sutarė dėl naujo sprendimo – „Marvel“ finansuos ketvirtį naujo filmo biudžeto ir gaus 25 procentus jo uždarbio, taip pat išlaikys kūrybines teises bei galės naudoti superherojų savo visatoje. Režisierius Jon‘as Watts bei aktorius Tom‘as Holland‘as jau yra užtvirtinti trečiam solo Žmogaus-Voro filmui, kuris žadamas išleisti 2021-ų metų liepos 16-ą dieną. Taip pat šis superherojus svečiuosis dar viename „Marvel“ filme, kol kas nežinoma kuriame.

Tuo tarpu „Sony“ irgi turi planų su šiuo superherojumi. Dar vakar studija praplėtė savo Žmogaus-Voro visatą be Žmogaus-Voro su planuojamu Madame Web filmu. Populiari fanų teorija yra ta, kad ši veikėja jungia skirtingas dimensijas ir laiko juostas. Yra galimybė, kad „Sony“ siekia kurti multi-dimensines istorijas, kuriose jie turės savo, ir galbūt ne vieną, Žmogų-Vorą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles