Šeštasis serialo „BoJack Horseman“ sezonas bus paskutinis

Penktadienį internetinis transliuotojas „Netflix“ pranešė, kad šeštasis kritiškai vertintos animacinės komedijos „BoJack Horseman“ (liet. „Arkliažmogis Bodžekas“) sezonas bus paskutinis.

Savo pranešime „Netflix“ taip pat atskleidė, kad šeštasis komiško serialo sezonas bus išleidžiamas dvejomis dalimis, t. y. pirmoji dalis bus išleidžiama spalio 25 d., o pačios paskutinės serijos pasirodys kitąmet – 2020 m. sausio 31 d. Šaltinių teigimu, serialo autorius Raphaelis Bob-Waksbergas šeštąjį sezoną sukūrė tokį, kuris apibendrintų visą istoriją apie visų jau „nuskalbtą“ 1990-ųjų komiksų žvaigždę iš situacijų komedijos „Horsin’ Around“ (įgarsino Willas Arnettas), kuris keliauja per gyvenimą su savo žmogumi šalia Toddu (Aaronas Paulas) ir kate agente Karolyn (Amy Sedaris). Naujienos apie šeštąjį, finalinį sezoną, pasklido praėjus metams po penktojo sezono, kuris susilaukė teigiamų įvertinimų, išleidimo. Penktasis serialo „BoJack Horseman“ sezonas „RottenTomatoes“ platformoje turi įspūdingą 92 proc. reitingą tarp kritikų ir 95 proc. įvertinimą iš žiūrovų.

 „BoJack Horseman“ yra viena iš sparčiai populiarėjančių suaugusiųjų animacinių komedijų „Netflix“ platformoje, kuri tiek daug investuoja į erdvę, kad atidarė savo vidinę animacijos studiją. Transliuotojo animacijos sąraše yra ir tokie serialai kaip „Paradise PD“, „Disenchantment“, Jake‘o Johnsono „Hoops“, „Š reiškia šeimą“ (angl. „F Is for Family“) ir kritikų mėgstamiausias „Plepys“ (angl. „Big Mouth“), kuris bus atnaujintas dar trimis papildomais sezonais. Serialo „BoJack Horseman“ pabaiga artėja netrukus po to, kai „Netflix“ atšaukė „Tuca and Bertie“ – animacinį favoritą iš kūrėjų R. Bob-Waksbergo ir Lisa Hanawalt. Šio serialo atšaukimas, kuriame skambėjo balso aktorių Ali Wong ir Tiffany Haddish balsai, ir toliau sukelia įtarias užuominas apie galimą konfliktą. Tuo tarpu, šių animacinių serialų autorius R. Bob-Waksbergas „Amazon“ platformai išleido naujovišką animacinę komediją „Undone“, kurią sukūrė kartu su Kate Purdy.

Sprendimas užbaigti serialą „BoJack Horseman“, yra matomas kaip paskutinis „Netflix“ platformos originalaus turinio išėmimas. Transliuotojas neseniai paskelbė, kad serialas „Grace and Frankie“ pasibaigs ties 7-tuoju sezonu, kaip ilgiausias jų transliuojamas serialas, po užbaigtos „Oranžinė nauja juoda“ (angl. „Orange Is the New Black“) istorijos. Taip pat „Netflix“ pridėjo, kad serialas „GLOW“ baigsis ties ketvirtuoju sezonu.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles