Kino kūrėjas Travisas Knightas režisuos „Sony Pictures“ filmą „Uncharted“

Kino kūrėjas Travisas Knightas režisuos „Sony Pictures“ filmą „Uncharted“

Kino studija „Sony Pictures“ derasi su prodiuseriu Travisu Knightu, kad šis režisuotų filmą „Uncharted“ – „Sony Pictures“ kuriamą filmo adaptaciją milžiniško populiarumo susilaukusiam „PlayStatlion“ vaizdo žaidimui. Aktorius Tomas Hollandas taip pat prijungtas šiam projektui kaip vienas iš veikėjų ir buvo atvirai įtrauktas diskusijai dėl T. Knighto pakvietimo režisuoti, kada režisierius Danas Trachtenbergas paliko projektą. Naujas filmas bus pradedamas filmuoti jau kitų metų pradžioje.

Knightas režisavo „Transformerių“ (angl. „Transformers“) istorijos atšaką, filmą „Kamanė“ (angl. „Bumblebee“) ir animacinį filmą „Kubo ir stebuklingas kardas“ (angl. „Kubo and The Two Strings“). Jis įgavo patirties kaip pagrindinis animatorius ties lėlinės animacijos studijos „Laika“ filmais, įskaitant ir tokius kaip „Koralaina ir slaptas pasaulis“ (angl. „Coraline“), „Dėžinukai“ (angl. „The Boxtrolls“) ir „Paranormanas“ (angl. „ParaNorman“). Filmas „Kamanė“ buvo pirmasis T. Knighto režisūrinis debiutas ties gyvo veiksmo filmu. Charlesas Rovenas ir Alexas Gartneris šį filmą prodiusuos po „Atlas Entertainment“ vėliava, o Avi Arad ir Ari Arad – „Arad Productions“.

Parašytas scenaristų Arto Marcumo, Matto Holloway ir Rafe‘o Judkinso, filmas „Uncharted“ pasakoja apie istorijos protagonistą, jaunuolį, kuris išauga į lobių medžiotoją Nataną Dreiką. Vaizdo žaidimo dalys buvo sukurtos kompiuterinių žaidimų studijos „Naughty Dog“ ir buvo atviros „PlayStation“ žaidėjams, kuriems buvo parduota net 41 milijonas kopijų. Filmas „Uncharted“ bus pirmasis „Sony PlayStation Productions“ projektas, kuris buvo pradėtas pernai metais, Asado Qizilbasho ir Carterio Swano, kurie bus šio filmo vykdomaisiais prodiuseriais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles