„Ledo šalies“ gerbėjai pareikalavo pakeisti pagrindinės herojės seksualinę orientaciją

„Ledo šalies“ gerbėjai pareikalavo pakeisti pagrindinės herojės seksualinę orientaciją

Animacinio 2013 metų studijos „Disney“ hito „Ledo šalis“ (angl. „Frozen“) gerbėjai socialiniame tinkle Twitter sukūrė peticiją, kurioje reikalaujama pakeisti princesės Elzos seksualinę orientaciją ir tęsinyje rasti jai panelę. Apie tai praneša portalas „The Wrap“.

Įrašai Twitter socialiniame tinkle su grotažymėmis #GiveElsaAGirlfriend sulaukė daug diskusijų ir tapo pačiu populiariausiu mados klyksmu Twitteryje. Daugelis animacinio filmuko gerbėjų išreiškė nuomonę, kad filmuose, kurie yra skirti vaikams, negalima akcentuoti dėmesio į personažų seksualinę orientaciją. Tačiau ne visi laikosi tokios pačios nuomonės. Studija „Disney“ apie tai nieko nekomentuoja.

2013 metais pasirodęs filmas „Ledo šalis“ sulaukė itin didelės finansinės sėkmės ir tapo daugiausiai per visą kino istoriją užsidirbusiu animaciniu projektu. Jo pajamos siekia 1,2 mlrd. dolerių. Nenuostabu, kad studija „Disney“ pasiryžo pratęsti milijonams žmonių visame pasaulyje patikusią istoriją.

Tęsinys dienos šviesą išvys 2017 metais per Kalėdas. Apie ką bus antroji dalis nepranešama. Filme herojus ir vėl įgarsins Kristen Bell, Jonathanas Groffas, Joshas Gadas, Idina Menzel ir kt. aktoriai.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles