„Žvaigždžių kelio“ serialo filmavimas prasidės jau šiemet

„Žvaigždžių kelio“ serialo filmavimas prasidės jau šiemet

Portalas „Variety“ praneša, kad žymiojo serialo „Žvaigždžių kelias“ (angl. „Star Trek“) naujosios versijos filmavimas, kurį kuruoja „Television Studios“, prasidės jau šiemet ir jis vyks Toronto mieste, Kanadoje.

2015 metais kanalas „CBS“ pranešė, kad pradėjo darbus, susijusius su populiariu septintame dešimtyje serialu, kurio naujoji versija bus skirta skaitmeninei platformai „CBS All Access“. Pirmasis pilotinis epizodas bus pristatytas kanale „CBS“, o likusieji bus rodomi tik per skaitmeninę platformą.

Studija nepaskelbė, kuriose būtent vietose bus filmuojamas serialas Toronte, tačiau žinoma, jog jo filmavimas prasidės rugsėjo mėnesį. Vykdančiuoju serialo prodiuseriu paskirtas serialo „Hanibalas“ (angl. „Hannibal“) kūrėjas Bryanas Fulleris. Tai nebus pirmasis prodiuserio bendradarbiavimas šioje kosminėje kino visatoje. Jis pridėjo savo rankas prie kelių „Žvaigždžių kelio“ serialų. Bendrai jis parašė scenarijus 22 serialų „Žvaigždžių kelias: keliautojas“ (angl. „Sta Trek: Voyager“) ir „Žvaigždžių kelias: gilusis kosmosas 9“ (angl. „Star Trek: Deep Space Nine“) epizodams.

Seriale pasirodys tiek seniai žinomi herojai, tiek visiškai nauji, kuriems teks narplioti tolimųjų galaktikų paslaptis. Taip pat serialas nebus susijęs su nauja pilnametražių filmų frančize, kurios trečioji dalis kino ekranus pasieks jau šių metų vasarą.

2016 m. rugsėjo 8 dieną serialas paminės solidų penkiasdešimties metų jubiliejų nuo savo pirmojo pasirodymo televizijoje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles