„Kosminis krepšinis 2“ gali atsidurti „Greitų ir įsiutusių“ režisieriaus rankose

„Kosminis krepšinis 2“ gali atsidurti „Greitų ir įsiutusių“ režisieriaus rankose

Keturių filmų serijos „Greiti ir įsiutę“ (angl. „Fast and Furious“) režisierius Justinas Linas ir jo kompanija „Perfect Storm Entertainment“ užsiims kultinio 1996 metų filmo „Kosminis krepšinis“ (angl. „Space Jam“) tęsinio kūrimu. Apie tai praneša portalas „The Hollywood Reporter“.

Justinas Linas ne tik parašys scenarijų, bet dar ir prodiusuos šį filmą. Tikėtina, jog kino kūrėjas galiausiai užims ir režisieriaus kėdę. Filme pagrindinį vaidmenį turi atlikti žinomas krepšininkas LeBronas Jamesas. Kada prasidės juostos filmavimas ir kada filmas atkeliaus į kino ekranus nepranešama.

Pirmajame animacinio ir vaidybinio hibrido filme pagrindinį vaidmenį atliko tuo metu itin populiarus krepšininkas Michaelas Jordanas. Filme taip pat vaidino Danny‘is DeVito, Wayne‘as Knightas, Billas Murray‘us, Larry‘is Birdas, Patrickas Ewingas ir kt.

Juosta pasakojo apie ateivių invaziją į Žemę, kuriems atkirtį davė animaciniai personažai, vadovaujami triušio Bagso Banio. Kad būtų išspręstas konfliktas, yra pasiūlomas krepšinio mačas, kuris nulemia Žemės likimą.

Filmas kainavo 80 mln. dolerių ir visame pasaulyje užsidirbo 230 mln. dolerių.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles