Benedictas Cumberbatchas ir Nicholas Houltas Feudas naujame filmo „The Current War“ anonse

Filmų platinimo įmonė „101 Studios“ išleido naują oficialų filmo „The Current War“ anonsą, kuris žiūrovus supažindins su XIX a. vykusiu mūšiu dėl elektros, kuris yra vadinamas „Srovių karu“. Režisierius Martinas Scorcese‘as su šiuo filmu dirbo kaip vykdomasis prodiuseris.

Filmas, kuris yra realių įvykių sudramatizavimas, pasakoja apie audringą Tomo Edisono (akt. Benedictas Cumberbatchas) kelionę, kada jis bando panaudoti nuolatinės srovės tėkmę tam, kad apšviestų Manhateno rajoną. Tačiau jo pradinės pastangos griūna, kai verslininkas Džordžas Vestinghausas (akt. Michaelas Shannonas) ir jo partneris Nikolas Tesla (akt. Nicholas Houltas) konkuruoja su juo pasitelkdami Teslos kintamosios srovės elektros išradimą. Pagal anonsą galima daryti išvadą, kad filmo kūrėjai tikrai nelaikys savęs už grandinės, atpasakodami istorija tapusį korporacinį kivirčą. Anonse Edisonas sako: „Tai yra didžiausių protų Amerikoje mūšis, – į ką Vestinghausas grasinančiai atsako – Jeigu nori būti prisimintas, tai paprasta: nušauk prezidentą. Bet jeigu tu nori turėti kažką, ką aš vadinu nuosavybe, tu turi palikti pasaulį geresne vieta nei radai.“

Parašyta Michaelo Mitnicko ir režisuota Alfonso Gomezo-Rejono, ši istorinė drama savo premjerą turėjo Toronto filmų festivalyje 2017 m., kur, deja, susidūrė su prastais kritikų įvertinimais. Po kelių savaičių šis filmas tapo vienu iš kelių užbaigtų juostų, kurios buvo pašalintos iš pradinio platintojo „The Weinstein Company“ pasklidusių kalbų apie prodiuserio seksualinio priekabiavimo skandalą 2017 m. Per dvejus metus A. Gomezas-Rejono filmuotą medžiagą pakeitė iš esmės, pakeisdamas filmo muzikinį takelį ir bendrą filmo trukmę, pridėdamas naujų scenų. Galiausiai filmą nupirko Davido Glassero kompanija „101 Studios“.

Filmas „The Current War“, kuriame taip pat vadina ir aktorius Tomas Hollandas, ribotu leidimu kino teatrus pasieks spalio 11 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles