Filmas apie „Fox News“ skandalą susidūrė su kliūtimis

Filmas apie „Fox News“ skandalą susidūrė su kliūtimis

Įspūdingą kino žvaigždyną surinkęs filmas apie buvusį generalinį „Fox News“ direktorių Rogerį Ailesą, jau keletą mėnesių buvo gamybiniame kelyje ir jau kelias savaites sparčiai judėjo filmavimų pradžios link. Tačiau panašu, kad įvykiai pasisuko visai kita linkme ir juostai, ko gero, teks susidurti su atidėjimais, kadangi kino kompanija „Annapurna Pictures“ atsisakė toliau dirbti ties šiuo filmu.

Šaltinių teigimu, dabar filmų gamybos kompanija „Focus Features“ nori užimti „Annapurna Pictures“ vietą. Taip pat skelbiama, kad įmonė „Bron Studios“ bendrai finansuos šį filmą. Pasak šaltinių, artimų „Annapurna Pictures“, įmonė projekto atsisakė dėl biudžetinių priežasčių, o tai reiškia, kad filmo biudžetas su kiekviena diena darėsi vis didesnis. Teigiama, kad kai buvo imta diskutuoti apie biudžetinius sunkumus, vidinės kino studijos problemos taip pat atliko savo vaidmenį šioje situacijoje. Tad dabar lieka neaišku, kaip ši situacija paveiks filmo gamybą ir ar įmanomas atidėjimas.

Šio filmo aktorių komandoje puikuojasi žymūs Holivudo aktoriai – Nicole Kidman, Charlize Theron, Johnas Lithgowas, Kate McKinnon ir Margot Robbie. Filmo režisierius – Jay‘us Roachas, kuris režisavo kriminalinę dramą „Trumbo“, o scenarijaus autorius – „Oskaro“ apdovanojimą už filmo „Didžioji skola“ (angl. „The Big Short“) scenarijų pelnęs scenaristas Charlesas Randolphas. Filme bus pasakojama apie R. Aileso karjeros „Fox News“ nuosmukį, kuomet jis įsisuko į skandalą dėl seksualinio priekabiavimo prie darbuotojų. Seksualinio priekabiavimo aukos nusprendė netylėti ir šią istoriją iškėlė į viešumą, tokiu būdu išstumdamos žinių tarnybos „baroną“ iš jo sosto. Tad R. Aileso viešas atsistatydinimas iš pareigų 2016 m. buvo daugybės viešų kaltinimų seksualinių priekabiavimu padarinys.

Kol kas šis „Fox News“ projektas su labai nebloga Holivudo kompanija neturi išleidimo datos, bet galbūt, kai bus visiškai aišku, kas imsis filmo gamybos, pasipils ir naujų detalių apie šį filmą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles