Iš „Fantastinio ketverto“ traukiasi režisierius Jonas Wattsas

Iš „Fantastinio ketverto“ traukiasi režisierius Jonas Wattsas

Jau nieko tikrai nestebina, kad kino studija „Marvel“ intensyviai dirba su savo visatos plėtojimu. Jau dabar žinoma, kad studija planuoja projektus 10 metų į priekį ir vienas jų, jau gana seniai sąraše, yra naujasis „Fantastinis ketvertas“ (angl. Fantastic Four). Tačiau, projektą netikėtai paliko vienas esminis žmogus, kuris ir turėjo jį kurti – tai režisierius Jonas Wattsas.

J. Wattsas iki šiol buvo vienintelis asmuo, kurio pavardė buvo siejama su „Fantastinio ketverto“ perkūrimu. Tačiau režisierius visiems geriau žinomas ne dėl šio projekto, o konkrečiai dėl 7 metų bendradarbiavimo su „Marvel“ ir visų trijų filmų apie Žmogų-vorą, kuriuose vaidino Tomas Hollandas. Kol kas neskelbiama, kodėl režisierius paliko savo postą, tačiau jis patvirtino, kad šis išsiskyrimas – draugiškas.

Tą patvirtino ir „Marvel“ vadovas bei visų MCU filmų prodiuseris Kevinas Feige. „Dirbti su Jonu prie „Žmogaus-voro“ filmų buvo tikras malonumas. Nekantravom, kol galėsime vėl kartu dirbti kuriant „Fantastinio ketverto“ filmą, tačiau suprantame jo priežastis ir palaikome šį sprendimą. Tikimės, kad ateityje ir vėl galėsime dirbti kartu prie kokių nors naujų filmų“, – pasakojo K. Feige.

„Fantastinis ketvertas“ kol kas yra vienas tų retų „Marvel“ projektų, kuris neturi savo premjeros datos , gal dėl to iš studijos nėra tokio streso ieškoti pakeitimo J. Wattsui. Kita vetus, yra nemaža tikimybė, kad pirmąjį ketverto narį, Rydą Ričardsą, išvysime jau netrukus, naujausiame „Marvel“ filme „Daktaras Streindžas beprotybės multivisatoje“. Kodėl? Nes pagal komiksus, Rydas Ričardsas yra vienas „Iluminačių“ narys ir jau yra šimtu procentu patvirtinta, kad Iluminačiai filme tikrai bus. Taigi, pagyvensim, pamatysim.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles