Betmenas pripažintas silpniausiu superherojumi

Betmenas pripažintas silpniausiu superherojumi

Didžios Britanijos Lesterio Universiteto mokslininkai atliko nemenką tyrimą, kurio tikslu tapo pačių stipriausių ir pačių silpniausių komiksų superherojų atskirimas. Tyrimo rezultatai buvo paskelbti oficialiame mokslo įstaigos internetiniame puslapyje.

Detalus ir labai nuosekliai vykdomas herojų galių ir jų naudojamos įrangos įvertinimas leido nustatyti, kad silpniausias iš prasčiausias iš visų superherojų yra Betmenas, kuris neturi praktiškai jokių šansų išgyventi dėl savo persikėlimo greičio skrydžių metu.

Didžiausia griaunamoji galia priklauso Nežmonių lyderiui Juodajam perkūnui atkeliavusiam tiesiai iš „Marvel“ komiksų puslapių. Manipuliuodamas savo balsu, jis lengvai gali naikinti ištisas planetas. Jis taip pat sugeba valdyti materijas molekuliniame lygyje.

Stipriais superherojais laikomi taip pat Ernis, Mistikė ir Toras. Pirmasis – sugebėjimas regeneruotis, kuris daro ji beveik nesunaikinamu. Mistikė manipuliuoja genais, o Toras gali akumuliuoti ir kontroliuoti energijos srautus.

Pačiu galingiausiu superherojumi išrinktas Supermenas, kurio raumenys susideda iš didelio tankio audinio. Taip pat jis gali gaminti visa griaunančius super spindulius praleisdamas juos per kiekvieną savo kūno ląstelę.

Šis tyrimas buvo pradėtas 2009 metais, o baigtas 2016 metų gegužės mėnesį.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Zygius / 2016 birželio 15

    Kas čia per Google translate straipsniukas??? Kaip suprasti tokią nesamonę kaip „… Betmenas, kuris neturi praktiškai jokių šansų išgyventi dėl savo persikėlimo greičio skrydžių metu…“, arba „…jis gali gaminti visa griaunančius super spindulius praleisdamas juos per kiekvieną savo kūno ląstelę…“. Perskaitot bent ką parašot?

  2. Laurynas / 2016 birželio 15

    7 metu tyrimas i rezultate šudu kruva.

  3. Mad scientist / 2016 birželio 15

    Jean Grey is iksmenu su phoenix force ,sunaikintu supermena per kelias sekundes,tas pats Dr. Manhattan gerokai galingesnis uz supermena