Pasirodė pirmasis Olivios Wilde režisuoto „Nesijaudink, brangioji“ anonsas

Kino studija „Warner Bros.“ paviešino pirmąjį savo būsimo filmo „Nesijaudink, brangioji“ (angl. Don‘t Worry Darling) anonsą. Itin laukiamas ir Olivios Wilde režisuotas erotinis trileris vien savo aprašymu ir kūrybine komanda patraukė visų kritikų ir kino gerbėjų žvilgsnį, o dabar galima pažvelgti ir į tai, ką žada kūrėjai.

Rudenį pasirodysiantis filmas pasakos apie praėjusio amžiaus šeštąjį dešimtmetį, kai pora, kartu su kitais žmonėmis, gyvena utopiniame mieste, kuriame viskas atrodo tobula. Žmonės, gyvenimo būdas, visuomet šviečianti saulė ir niekada nesibaigianti meilė. Tačiau vienai moteriai pradeda kilti klausimai, kas iš tiesų vyksta su šiuo projektu ir miestu bei kas vyksta už miesto ribų, kodėl niekam neleidžiama išvykti.

Pagrindinius vaidmenis filme atliks savo karjeros banga čiuožianti Florence Pugh, o jos mylimąjį įkūnys ne tik aktorystės talentą atradęs, bet ir itin populiarus atlikėjas Harry Stylesas. Prie jų prisijungs ir pati režisierė Olivia Wilde, Chrisas Pine‘as, Gemma Chan, Nickas Krollas, Asif Ali, Douglasass Smithas ir dar daug kitų gerai žinomų aktorių.

Jau dabar filmas apibūdinamas kaip bendras „Matricos“ ir „Pradžios“ vaikas, tad nėra net ką daug kalbėti, reikia žiūrėti filmo anonsą. Na, o filmas kinus pasieks šių metų rugsėjo 23 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles