Helen Mirren vaidins aštuntoje „Greitų ir įsiutusių“ dalyje

Helen Mirren vaidins aštuntoje „Greitų ir įsiutusių“ dalyje

Oskaro laureatė Helen Mirren patvirtino, kad prisijungs prie jau dabar įspūdingos aktorių komandos, vaidinsiančios aštuntojoje veiksmo filmo „Greiti ir įsiutę“ (angl. „Fast and Furious“) dalyje. Šiuo metu britų aktorė pristato savo naujausią projektą „Padangių akis“ (angl. „Eye in the Sky“).

„Atrodo, kad tai rimta. Žinoma, aš turėjau pasakyti, kad kalbu apie „Greitus ir įsiutusius 8“. Bet tai dėl jų smagumo. Todėl galbūt tai yra, ko aš taipogi noriu, šiek tiek smagumo ir šiek tiek aktualaus, rimto, svarbaus kino.“, žurnalui „Elle“, kalbėjo ji.

Paklausta, ar taip ji patvirtina, kad vaidins aštuntojoje „Grietų ir įsiutusių“ dalyje, H. Mirren paprasčiausiai atsakė: „Taip“. Kol kas apie būsimą H. Mirren vaidmenį šioje serijoje nieko nežinoma – netgi neaišku, koks bus jos vaidinamos veikėjos vardas ir kas ją sies su ankstesniais „Greitų ir įsiutusių“ serijos personažais, tokiais kaip Domas (akt. Vin Diesel) ir Leti (akt. Michelle Rodriguez). Savo ruožtu, H. Mirren tikisi, kad jai bus suteikta proga sėsti prie kurio nors iš greitųjų automobilių vairo. „Man visada labiau patiko vairuoti. Pasakiau: „Sutinku, bet tik su sąlyga, kad man bus leista vairuoti“. Bus matyti. Pamatysim, kaip viskas vyks. Kinas yra nuostabus dalykas ir jame gali būti tiek visko daug, kad aš nenoriu atsukti nugaros nei vienai iš skirtingų formų, koks tik kinas gali būti. Aš myliu kiną. Man patinka eiti žiūrėti filmų. Man patinka labai rimti filmai, dievinu užsienio filmus, bet man patinka ir dideli, smagūs filmai – jei tik jie yra gerai pastatyti ir turi gerą scenarijų. Tai yra svarbiausias dalykas.“

Oskaro laureatė H. Mirren prisijungia prie žvaigždėmis nusagstytos aktorių komandos, į kurią sugrįžo anksčiau šioje serijoje vaidinę aktoriai, bei prisijungė puokštė naujų. Taigi, jei niekas nepasikeis, aštuntojoje „Greitų ir įsiutusių“ dalyje žiūrovai išvys jau anksčiu matytus Viną Dieselį, Michellę Rodriguez, Tyrense‘ą Gibsoną, Chrisą Jacksoną, Jasoną Stathamą, Dwayne‘ą Johnsoną, o prie jų prisijungs Oskaro laureatė Charlize Theron, Kristoferis Hivju ir Scottas Eastwoodas.

Aštuntąją „Greitų ir įsiutusių“ dalį režisuos amerikietis F. Gary Gray‘us.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles