Paskelbta oficiali filmo „Overlord“ premjeros data

Paskelbta oficiali filmo „Overlord“ premjeros data

Jeffrey Jacobo Abramso prodiusuotas siaubo filmas „Overlord“ savo pasaulinės premjeros sulauks jau šiais metais vyksiančiame kino festivalyje „Fantastic Fest“ Ostine, Teksase. Režisieriaus Julius Avery‘io filmas, kuriame vaidina aktoriai Jovanas Adepo ir Wyattas Russellas bei kiti, pasakoja istoriją apie Amerikos desantininkus, kurie išsiunčiami į okupuotą Prancūziją per išsilaipinimo Normandijoje dieną. Ten jie aptinka slaptą nacių laboratoriją, kurioje vykdomi siaubingi ir antgamtiniai eksperimentai.

Nepaisant daugybės sklidusių gandų, esą, filmo „Overlord“ anonsas tėra slaptas ketvirtojo filmo „Projektas: Monstras“ (angl. „Cloverfield“) įrašas, „Overlord“ yra visiškai atskiras kūrinys. Filmas „Projektas: Monstras“ savo tikrojo tęsinio sulauks kiek vėliau. „Tai nėra toks filmas kaip „Projektas: Monstras“ (angl. „Cloverfield“),“ – dar balandį komentavo J. J. Abramsas, kuris šį filmą prodiusuoja per „Bad Robot Productions“ kino kompaniją. „Iš tikrųjų, mes sukūrėme filmą, kuris tiktų juostos „Projektas: Monstras“ tęsiniui ir kino teatruose jis pasirodys jau visai netrukus.“

Kiek anksčiau dar buvo visai neaišku, kaip viskas vyks su filmo išleidimu. Pernai buvo paskelbta, kad juosta bus pristatyta šių metų spalio 26 d., tačiau kino kompanija „Paramount Pictures“ filmo „The Cloverfield Paradox“ teises pardavė „Netflix“. Tad sklandė gandai, ar tik nebus taip pat pasielgta ir su filmu „Overlord“, kas reikštų, jog filmą pamatytumėme ne kino teatruose, o „Netflix“ platformoje. Tačiau gandus jau galime stumti į šalį, kadangi paaiškėjo ir oficiali data, kada įvyks filmo premjera, tiesa – pavėlinta. Filmas „Overlord“ į kino teatrus atvyks šių metų lapkričio 9 d.

Taip pat premjeros šiais metais sulauks ir kitas to paties žanro filmas „Apostle“, kurio režisierius Garethas Evansas. Veiksmas vyksta 1905 m., o filmo aktorius Danas Stevensas, kuris vaidina vyriškį, bandantį išgelbėti savo seserį, kurią pagrobė paslaptingas kultas. Šio filmo premjera „Netflix“ platformoje – jau spalio 12 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles