Trečiojo „Fargo“ sezono teks palaukti

Trečiojo „Fargo“ sezono teks palaukti

Pirmuoju savo sezonu žiūrovus nustebinusio, o šiemet kartelę dar aukščiau pakėlusio serialo „Fargo“ trečiojo sezono greitai neišvysime. Kaip žurnalistams atskleidė serialo kūrėjas Noah Hawley, „Fargo“ į televiziją veikiausiai sugrįš tik 2017 metų pavasarį.

Anot scenaristo, šiuo metu yra rašomas trečiasis sezonas ir jis jau yra parašęs pirmąją jo seriją, tačiau logistinės galimybės neleis serialui ekranuose pasirodyti anksčiau. „Fargo“, pasak N. Hawley, privalo būti žiemą vykstantis serialas ir jau dabar aišku, kad šią žiemą naujasis sezonas tikrai nebus nufilmuotas, todėl filmavimas persikels į 2016-ųjų pabaigą.

Nors laukti pusantrų metų iki trečiojo sezono atrodo neįmanoma, mažai kas tikėjosi kažko kito. Pirmasis serialo sezonas pasirodė 2014-ųjų pradžioje ir antrojo premjeros taip pat teko laukti apie pusantrų metų, todėl serialas tiesiog laikosi tradicijų.

Kalbėdamas apie trečiojo sezono siužetą N. Hawley atskleidė nedaug. Pirmasis „Fargo“ sezonas vyko 2006 metais Amerikos vidurio vakaruose esančiame mažame miestelyje ir jame vaidino Martinas Freemanas ir Billy Bobas Thorntonas. Antrasis sezonas pasakojo apie to paties miestelio istoriją 1979 metais ir tapo tam tikra priešistore kai kuriems jau pažįstamiems veikėjams, o įspūdingą aktorių komandą sudarė Kirsten Dunst, Tedas Dansonas, Patrickas Wilsonas, Nickas Offermanas ir kiti. Trečiasis sezonas, pasak N. Hawley, vyks 2010 metais ir su praėjusiais bus susijęs nedaug kuo, tačiau tai nereiškia, kad mūsų jau matyti veikėjai negali sugrįžti.

Antrasis „Fargo“, sukurto pagal legendinį brolių Coenų filmą, sezonas pasibaigė šį pirmadienį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles