„Universal“ studijos monstrų perdirbiniai tęsis su Drakula

„Universal“ studijos monstrų perdirbiniai tęsis su Drakula

Praeitą savaitę pasirodęs „Nematomas žmogus“ (angl. „The Invisible Man“) atgaivino klasikinių monstrų perdirbinių visatą. Dabartinis „Universal“ studijos ir siaubo filmų kūrėjų „Blumhouse“ bendras projektas sugriebė geras apžvalgas ir iš vargano 7 milijonų JAV dolerių biudžeto jau užsidirbo beveik 100 milijonų. Nenuostabu, kad patenkintos šiais rezultatais abi studijos vėl kiša ranką į senovinių klasikų biblioteką ir ieško, ką dar galima pateikti iš naujo.

Kitas monstras „Universal“ sąraše yra Drakula, kurio klasikinis filmas pasirodė 1931-ais metais, o pagrindinį vaidmenį atliko Bela Lugosi. Studija, kartu su „Blumhouse“ vadovu Jasonu Blumu, jau pradėjo darbus prie modernaus šio veikėjo perdirbinio. Režisierius jau atrinktas – į kėdę sės Karyn Kusama, kuri jau turi patirties siaubo žanre su filmais kaip „Dženiferės kūnas“ (angl. „Jennifer’s Body“) bei „Kvietimas“ (angl. „The Invitation“).

Verta paminėti, kad ne taip, kaip ką tik prikeltas Nematomas žmogus, Drakula per paskutinius metus vis pasirodydavo kino bei televizijos ekranuose. „Universal“ studija jau nesėkmingai bandė pradėti savo monstrų seriją 2014-ais metais su „Drakula: Pradžia“ (angl. „Dracula Untold“) ir aktoriumi Luke’u Evansu. Taip pat, šis veikėjas retkarčiais šmėžuoja serialuose kaip „Pigios siaubo istorijos“ (angl. „Penny Dreadful“) ar „Van Helsingas“ (angl. „Van Helsing“), o „Netflix“ dar šiais metais paleido naują mini-serialą „Drakula“, skirtą būtent šiam veikėjui.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles