Christina Aguilera pristato dainą kino studijos „Disney“ nuotykių filmui „Mulan“

Amerikiečių dainininkė ir dainų autorė Christina Aguilera išleido naują dainą, skirtą „Disney“ princesei – karingajai kinų herojai, netrukus kinuose pasirodysiančiame nuotykių filme „Mulan“.

Penkiskart „Grammy“ apdovanojimo laureatė viso įrašė dvi dainas, įskaitant naują originalią dainą „Loyal Brave True“ (liet. „Ištikima drąsi tikra“) bei perdainavo savo paties dainą „Reflection“ (liet. „Atspindys“), kurią įrašė 1998 metais originaliam to paties pavadinimo animaciniam filmui.

„Jaučiuosi taip nuostabiai, galėdama sugrįžti atgal kaip suaugusi moteris, kuri iki šiol turėjo nuostabią karjerą, ir galėti atvesti savo vaikus į naująjį filmą.“ – džiaugiasi dainininkė galėdama vėl dirbti su kino studija „Disney“.

Naujausiam „Disney“ gyvo veiksmo filmui „Mulan“, Christina Aguilera parašė visiškai naują, įkvepiančią baladę „Loyal Brave True“, pabrėžiančią ryžto, pažeidžiamumo, stiprybės ir atkaklumo temas, apibūdinančias „Disney“ karingąją princesę Mulan – kaip ir pačios atlikėjos muziką.

Daina: https://www.youtube.com/watch?v=Qo8gX1Evay8&feature=emb_title

„Būti kariu ir kovotoju yra tai, kas sekė visą mano muzikinę karjerą.“ – pasidalino ji. „Taigi vėl iškelti tai į dienos šviesą tokiame gražiame filme yra nuostabu, nostalgiška ir labai svarbu.“

Pirmąkart Aguilera sudainavo „Reflection“ dainą būdama vos paauglė, dabar dainininkė yra dviejų vaikų – 12-mečio sūnaus Max ir 5-erių dukrelės Summer – įtrauktų į šį projektą mama.

„Jie puikiai žino princesę Mulan, bet dar nematė naujosios filmo versijos.“ – teigia atlikėja. „Bet būtinai pažiūrėsim artimiausiu metu. Jie girdėjo muziką, jie matė, kaip įrašinėjau studijoje, todėl bus labai gražus momentas pažiūrėti ir paklausyti kartu su vaikais.“

Aguilera taip pat prisiminė savo paauglystę ir pasidalino, kokius patarimus duotų savo jaunesniajam asmeniui, jei galėtų grįžti atgal laiku.

„Tuo metu vyko tiek daug dalykų, aš buvau tokia nauja, žalia ir jauna, ir naivi viskam.“ – prisiminė ji. „Aš turbūt tiesiog pasakyčiau: „Patikėk savimi, tu tai gali, mergyt!“

Kino studijos „Disney“ nuotykių filmas „Mulan“ kinuose nuo kovo 27 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles