Filmo „Reidas 2“ žvaigždė Julie Estelle: „Muštis plaktukas – geriausias jausmas pasaulyje!”

Filmo „Reidas 2“ žvaigždė Julie Estelle: „Muštis plaktukais – geriausias jausmas pasaulyje!”

Indonezijoje garsi aktorė ir modelis Julie Estelle po įspūdingo pasirodymo filme „Reidas 2“ (angl. „The Raid: Berandal“) gimtinėje tapo labiausiai graibstoma žvaigžde ir netruko patraukti gražuolę pastebėjusio Holivudo dėmesį.

Geriausiu pastarojo dešimtmečio veiksmo filmu krikštijamoje juostoje „Reidas 2“ mergina atliko baimę priešų širdyse sėjančios ir meistriškai plaktuką valdančios merginos (angl. „Hammer Girl“) vaidmenį. Trapi, šaltakraujiškai priešus čaižanti mergina balta suknele, nusėta kraujo dėmėmis netruko susilaukti gerbėjų – internete apstu merginos garbei sukurtų piešinių, o aktyviausi fanai net sukūrė įspūdingą 4 minučių trukmės trumpo metro filmą, kuriame pavaizdavo merginos kovą su būriu ją supančių priešų.

Kad ir kaip efektingai kino ekrane atrodytų Julie Estelle, iki filmo „Reidas 2“ filmavimų Rytų kovos menai trapiai merginai buvo neišbandyta sfera. Režisieriaus Garetho Evanso įkalbėta filmuotis, likus pusmečiui iki darbų pradžios J. Estelle kibo į mokymus, kuriuose paslapčių sėmėsi iš Rytų kovos menų meistrų ir pripažintų sportininkų. Pusę metų treniruotes lankiusi šešis kartus per savaitę ir joms skirdavusi po 3-8 valandas per dieną galiausiai mergina žengė į filmavimo aikštelę, kurioje nustebino kartu vaidinusius profesionalius sportininkus. Pagrindinį vaidmenį filme atliekantis Iko Uwais, 2005-aisiais tapęs Indonezijos pencak silat čempionu, teigė, jog J. Estelle turi puikius sportinius duomenis ir mados podiumą ilgainiui galėtų iškeisti į kovų ringą. Pati mergina tokias kalbas palydi akinama šypsena, teigdama, jog ši mintis žavi ją, ir ima pasakoti, jog garsioji jos herojės kovos scena traukinyje buvo nuostabia. „Muštis plaktukais gali toli gražu ne kasdien, todėl kuomet gauni juos bei komandą talžyti ir žudyti žmones, apima geriausias pasaulyje jausmas!“, – pirmaisiais pradedančiojo maniako požymiais dalinosi modelis ir aktorė, ne tik puikiai įsisavinusi Rytų kovos menų paslaptis, tačiau ir patraukusi Holivudo dėmesį – neoficialiais duomenimis, J. Estelle gavo pasiūlymą filmuotis anglakalbėje filmo „Reidas“ versijoje, kurią režisuos filmo „Nesunaikinami 3“ (angl. „The Expendables 3“) kūrėjas Patrickas Hughesas.

Iš trijų policininkų, pirmojoje filmo dalyje patekusių į kruvinu pragaru buvusią veiksmo vietą, gyvu lieka tik Rama (akt. Iko Uwais), siekiantis kuo greičiau viską pamiršti. Deja, vyro praeitis primena apie save, o nusikaltėliai imasi kurti jų planus sujaukusio Ramos pašalinimo planą. Bandydamas apsaugoti savo šeimą vyras nusprendžia kartą ir visiems laikams sunaikinti galingiausią Indonezijos mafijos klaną, tapdamas jo nariu. Gabumų dėka Rama netrunka pakilti karjeros laiptais, vis labiau artėdamas prie korumpuotų politikų ir pavojingų nusikaltėlių branduolio, tačiau ką visą regioną valdantiems nusikaltėliams gali padaryti vos vienas vyras?..

Nepamirštamų kovų ir veiksmo scenų prisodrintas įtempto siužeto veiksmo trileris „Reidas 2“ Lietuvos kinus pasieks jau balandžio 4 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles