Nukeliami didžiausi ir laukiamiausi pavasario filmai

Nukeliami didžiausi ir laukiamiausi pavasario filmai

Praeitą savaitę septyniems mėnesiams atidėtas naujasis Džeimso Bondo filmas buvo tik pradžia. Prastėjant pasaulinei situacijai su korona virusu ir dėl to užsidarant kino teatrams, vis daugiau studijų suprantamai atšaukia premjeras ir laukia geresnio laikotarpio. Per paskutines dienas slenkantis kino industrijos naujienų srautas numušė visus laukiamiausius pavasario filmus tolimesniam laikui.

Pirmąjį atidėjimą paskelbė Johnas Krasinskis. Dar prieš kelias dienas jis, kartu su aktore Emily Blunt, reklamavo po savaitės turėjusį pasirodyti „Tylos zona 2“ (angl. „A Quiet Place Part II“), tačiau socialiniame tinkle jis patvirtino, kad filmas atidedamas neterminuotam laikui. Po jo sekė devintoji „Greitų ir įsiutusių“ (angl. „Fast & Furious”) dalis. Nors iki išleidimo datos dar buvo likę du mėnesiai, „Universal“ studija nerizikavo ir nukėlė šį filmą visiems metams.

Prie šio atidėjimų srauto prisidėjo ir „Disney“ studija, nukeldama visus savo pelninguosius projektus į nežinia kada. Kaip dauguma ir tikėjosi, į sąrašą pakliuvo naujasis „Mulan“ perdirbinys, tuo tarpu „Naujieji mutantai“ (angl. „New Mutants“) patyrė jau ketvirtą atidėjimą, o Guillermo del Toro prodiusuoto siaubo filmo„Nepasotinamas alkis“ (angl. „Antlers“) planuotas pasirodymas balandžio viduryje taip pat buvo nukeltas. Vienintelis nepaveiktas didžiulis pavasario filmas liko „Juodoji našlė“ (angl. „Black Widow“), kuris kol kas išlaiko savo pasirodymo datą gegužės 1-ą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles