„Ašmenys“ grįžta prie filmavimo darbų – „Marvel“ rado naują režisierių

„Ašmenys“ grįžta prie filmavimo darbų – „Marvel“ rado naują režisierių

Žinant, kaip vyksta „Marvel“ kuriamų filmų mašina, kaip viskas yra sudeliota į grafikus, buvo gana keista stebėti visišką suirutę, kuri įsisuko į naujojo jų projekto „Ašmenys“ (angl. Blade) filmavimo aikštelę. Tiksliau, projektas dar visai neseniai prarado režisierių, o galiausiai ir visa produkcija buvo laikinai sustabdyta. Dabar, galiausiai paaiškėjo, kas taps naujuoju filmo su Mahershala Ali kūrėju.

Kaip praneša „Deadline“, naujuoju juostos scenaristų tapo Michaelas Starrbury‘is, kuris tą patvirtino ir savo Twitter paskyroje. „Man labai pasisekė, kad galėsiu dirbti su šia ypatinga ir be galo protinga komanda. Žinau, kad turime daugybę „Ašmenų“ gerbėjų ir kaip galėdami pasistengsime, kad sukurtume filmą, kuris jums patiktų“, – teigė scenarijaus kūrėjas. Tuo tarpu režisieriumi tapo sparčiai kylantis prancūzų režisierius Yannas Demange‘as. Kartu su šių dviejų kūrėjų atėjimu pranešama ir tai, kad buvo nuspręsta būtent šį projektą pakreipti neįprasta linkme. Bent jau „Marvel“ aspektu.

Kiek žinoma, būtent „Marvel“ studijos vadovas ir pagrindinis prodiuseris Kevinas Feige nusprendė „Ašmenis“ daryti gerokai „tamsesnius“, nei kiti studijos filmai. Tai nebus toks R reitingo filmas, kaip su Wesley Snipesu, kuriame liejosi kraujo upės. Esminis dalykas – filmą padaryti daug rimtesniu ir niūresniu, nei įprasta „Marvel“. Na, o daugiau apie šį filmą greičiausiai sužinosime jau kitais metais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles