Paslaptingas Jameso Gunno siaubo filmas pasirodys jau šių metų lapkritį

Paslaptingas Jameso Gunno siaubo filmas pasirodys jau šių metų lapkritį

Galbūt režisierius Jamesas Gunnas ir negrįš dirbti su trečiąja „Galaktikos sergėtojų“ (angl. „Guardians of the Galaxy Vol. 3“) dalimi, tačiau panašu, kad jo karjera pulso tikrai nepraranda. Buvo pranešta, kad režisierius jau suplanavęs naujo siaubo filmo premjerą, kartu su kino kompanijos „Sony Pictures“ gamybos kompanija „Screen Gems“. Laimei, šios naujienos ilgai laukti neteks, kadangi filmo premjera jau šių metų lapkritį.

Kad ir kaip bebūtų keista, detalių apie šį projektą kol kas vis dar trūksta. Apskritai naujienos apie šį filmą ir jo premjerą pasklido iš „Sony“ kompanijos, kuri ir pasidalijo žinia, kurioje skelbiama, kad režisieriaus J. Gunno filmas, kuris dar net neturi pavadinimo, kino teatruose pasirodys šių metų lapkričio 30 d. Kino studija patvirtino, kad ši premjeros data yra teisinga. Be šių naujienų, daugiau jokių detalių apie naują filmą atskleista nebuvo. Visgi, daugiau konkretumo turėtumėme sulaukti  artimiausiu metu, kadangi naujasis siaubo filmas žiūrovus į kino sales kvies jau po trijų mėnesių.

Ar įmanoma, kad režisierius J. Gunnas nufilmavo visą siaubo filmą slapčia ir niekas apie tai nežinojo? Žinoma įmanoma. Tačiau labiau tikėtina, kad tai projektas, apie kurį bent jau kažką mums tikrai yra tekę girdėti. Kiek anksčiau šiais metais, kino gerbėjus jau pasiekė gandai apie J. Gunno prodiusuojamą siaubo projektą, kuris kino filmų kūrėją vėl suvienijo su filmo „Šlykštynė“ (angl. „Slither“) aktore Elizabeth Banks. Davidas Yarovesky‘is buvo pasirinktas kaip filmo režisierius. Panašu, kad šis filmas turėtų sutilpti į nedidelį biudžetą, atsižvelgiant į tai, kaip greitai visa tai įvyko. Tad galima manyti, kad šį D. Yaroverky‘io ir J. Gunno slaptą filmą „Sony“ kompanija ir pažymėjo savo kino premjerų kalendoriuje.

Siaubo žanras J. Gunnui jau pažįstamas. Jis režisavo jau klasika tapusį siaubo filmą „Šlykštynė“, o pernai prodiusavo ir parašė scenarijų „Blumhouse Production“ kompanijos filmui „Belko eksperimentas“ (angl. „The Belko Experiment“). Taip pat žinomas režisierius parašė Zacko Snyderio perdirbinį „Numirėlių aušra“ (angl. „Dawn of the Dead“). Ir nors dauguma J. Gunną sieja su mokslinės fantastikos filmais, akivaizdu, kad siaubo filmų žanras šiam režisieriui labai artimas ir pažįstamas. Viliamasi, kad naujienos apie  paslaptingąjį J. Gunno siaubo projektą atsiras greitu metu ir pateisins gerbėjų lūkesčius.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles