Natalie Portman naujame filme atliks du vaidmenis

Natalie Portman naujame filme atliks du vaidmenis

Natalie Portman, geriausiai žinoma dėl savo vaidmens filme „Juodoji gulbė“ (angl. „Black swan“), ne tik vaidins naujame filme, bet ir jį režisuos.  Tarsi to būtų maža, jis filme atliks net du vaidmenis. Apie ką bus šis filmas?

Bus pasakojama tikra istorija apie dvynes seseris, kurios praėjusio amžiaus šeštajame dešimtmetyje dirbo besivaržančiuose laikraščiuose ir abi rašė patarimų skiltis. Seserys Esther ir Paulina Friedman gimė 1918-aisias Ajovoje, JAV. Būdamos koledže abi rašė mokyklos laikraščio „paskalų skiltį“. Tačiau laikui bėgant jų keliai išsiskyrė.  Esther ėmė rašyti visuomenei jau gerai žinomą laikraščio patarimų skiltį, pavadinimu „Klauskite Anos Landers“ (angl. „Ask Ann Landers“). Paulina pradėjo visiškai naują skiltį ir pavadino ją „Brangioji Abe“ (angl. „Dear Abby“). Jos straipsniai greitai populiarėjo. Abiejų rašymo stilius išsiskyrė tiesmukumu, o dalijami patarimai buvo mėgiami skaitytojų. Tai lėmė seserų varžymąsi, kuris peraugo į visą gyvenimą trunkančias lenktynes. Kaip rašo „thehollywoodreporter.com“, „abiejų gyvenimas buvo vienodai konkurencingas, sėkmingas, pilnas meilės ir pavydo“.

Tai nėra pirmasis filmas, prie kurio vairo sėda Natalie Portman. Ji režisavo trumpą filmą „Eva“ (angl. „Eve“) bei pilnametražį „Pasaka apie meilę ir tamsą“ (angl. „A Tale of Love and Darkness“). Aktorės gabumais niekas neabejoja, tačiau atlikti filme du vaidmenis ir jį režisuoti atrodo ypač sunku užduotis.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles