Studija „Disney“ sukurs vaidybinį „Piterio Peno“ filmą

Studija „Walt Disney“ anonsavo, kad jau netrukus sukurs vaidybinį filmą, skirtą Peterio Peno nuotykiams. Apie studijos norą perkelti į didžiuosius kino ekranus rašytojo J. M. Barrie pasakojimą praneša portalas „Deadline“.

Kada prasidės juostos filmavimas ir kada filmas pasirodys kino teatruose, nepranešama. Žinoma tik tiek, jog juostos galima laukti iki 2020 metų. Pati istorija apie berniuką, kuris nenorėjo suaugti, jau daugelį kartų buvo perkeliama į kino ekranus. Žymiausia šios istorijos versija priklauso tai pačiai studijai „Disney“, kuri 1953 metais sukūrė klasikinį animacinį filmą „Peteris Penas“ (angl. „Peter Pan“).

Žinoma, ne vien amerikiečiai kūrė filmus apie Peterį Peną. 1987 metais buvo pasirodęs ir rusų filmas, kuris, deja, nesulaukė jokios finansinės sėkmės ar pripažinimo iš žiūrovų. Visai neseniai, praeitų metų rudenį, studija „Warner Bros.“ pristatė savo J. M. Barrie kūrinio versiją. Filmas „Penas: nuotykiai Niekados šalyje“ (angl. „Pan“), kuriame suvaidino visas Holivudo žvaigždynas, patyrė finansinį fiasko. Juosta, kainavusi 150 mln. dolerių, visame pasaulyje užsidirbo vos 128 mln. dolerių.

Studija „Disney“ pastaraisiais metais labai įnirtingai ir kartu sėkmingai perkelia savo klasikinius animacinius filmus į didžiuosius kino ekranus. Neseniai buvo pasirodę filmai „Piktadarės istorija“ (angl. „Maleficent“) ir „Pelenė“ (angl. „Cinderella“), o jau netrukus į kinus atkeliaus „Undinėlė“ (angl. „Little Mermaid“) ir „Gražuolė ir pabaisa“ (angl. „The Beauty and the Beast“).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles