J. K. Rowling pagaliau atskleidė, kuris Hario Poterio pasaulio personažas jai yra mėgstamiausias

Šiais metais į didžiuosius kino ekranus pagaliau ir vėl sugrįš magiškasis J. K. Rowling pasaulis. Ir nors juostoje greičiausiai neišvysime legendinių Hario Poterio trijulės nuotykių, knygos autorė vis dar susilaukia daugybės klausimų apie šios serijos herojus savo „Twitter“ paskyroje.

Po legendinės serijos pabaigos autorės gerbėjai nevengdavo šiai užduoti daugybės kompromituojančių klausimų. Pavyzdžiui, keli jų buvo apie galimybę Hariui Poteriui tapti serialo herojumi, arba tiesiog naujos trilogijos kūrimą šiam jau užaugus po 19-os metų (šiuo metu jau turėtų būti po 27 metų, kadangi paskutinė knyga buvo išleista 2007 metų vasarą).

Ir visgi, vienu keisčiausių klausimų per visą tą laikotarpį tapo vieno gerbėjo išvedžiojimas apie netradicinę Albo Dumbledoro orientaciją, kurią daugelio gerbėjų nuostabai autorė patvirtino! Šiomis dienomis J. K. Rowling ir vėl užsiminė apie šį personažą, pavadindama jį „mėgstamiausiu visų laikų jos sukurtu personažu“.

Apie Dumbledore’ą yra užsimenama ir naujausiame J. K. Rowling magijos kupiname filme „Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti“. Yra beveik neabejojama, kad pats personažas naujausiame filme nepasirodys, tačiau viltis miršta paskutinė tikintis, kad jis galbūt pasirodys vėlesnėse dalyse. Pasak pačios J. K. Rowling, tuo metu, kai pagrindinis filmo personažas Njutas Miglapūtis buvo išmestas iš kerėjimų mokyklos, Albas Dumbledore’as buvo jaunas 40 metų sulaukęs mokytojas.

Primename, kad pagrindinį naujos juostos vaidmenį atlieka Oskaro laureatas Eddie Redmayne‘as, vaidinantis burtininkų pasaulio vyresnįjį magizoologą Njutą Miglapūtį (veiksmas vyksta 70 metų prieš Hariui Poteriui įžengiant į Hogvartsą ir pradedant mokytis iš Njuto Miglapūčio parašyto vadovėlio).

Kino teatruose filmas bus pradėtas rodyti jau šių metų lapkričio mėnesį. Kviečiame pasižiūrėti naujausio juostos anonso:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles