Planuojamas „Žmogžudystė rytų eksprese” tęsinys

Planuojamas „Žmogžudystė rytų eksprese” tęsinys

Kompanija „Twentieth Century Fox“ po ką tik pasibaigusios kelionės traukiniu atrodo pasirengusi iš karto peršokti į kruizą upe. Naudodamasi ką tik pasirodžiusio filmo „Žmogžudystė rytų eksprese“ (angl. „Murder on the orion express“) žinomumu kompanija pasiryžusi nenutolti nuo garsios rašytojos Agatha Christie kūrinių ir imtis sekančio, šios autorės 1937 metais parašyto detektyvo „Mirtis ant Nilo“ (angl. „Death on the Nile“), pasakojančio apie tolimesnes detektyvo Erkiulio Puaro menamas mįsles.

Tęsinio scenarijaus apipavidalinimas, kaip ir pirmosios dalies, turėtų būti patikėtas Michael‘ui Green‘ui, o juostos režisieriumi taip pat turėtų likti net penkis kartus oskaru nominuotas Kenneth‘as Branagh‘as, kuris tuo pačiu ne tik režisavo filmą, bet ir įkūnijo pagrindinį juostos herojų – Erkiulį Puaro. Apie likusį juostos kolektyvą kol kas žinių, deja, nėra.

Praėjusiame amžiuje žiūrovai taip pat galėjo išvysti šių žymių detektyvų adaptacijas – 1974 m. „Žmogžudystė rytų eksprese“ ir 1978 m. „Mirtis ant Nilo“. Abi šios juostos pasižymėjo jose vaidinusių to meto žvaigždžių gausa. Šiais metais pasirodžiusioje detektyvo adaptacijoje žinomų vardų taip pat netrūko, todėl būsimame tęsinyje galime tikėtis to paties.

Antroji dalis pasakos apie kruize užsimezgusį meilės trikampį, kuris baigėsi žmogžudyste, o ją, žinoma, bandys išnarplioti detektyvas Erkiulis Puaro.

Kol kas tiksli filmo pasirodymo data nėra aiški.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles