Mažųjų žiūrovų džiaugsmui – pasirodė „Triušio Piterio“ naujas anonsas

Kompanija Sony Pictures pasidalino jau antru greitai pasirodysiančio filmo visai šeimai „Triušis Piteris“ (angl. „Petter Rabit“) anonsu ir oficialiu filmo plakatu, matomu kairėje teksto pusėje. Naujasis anonsas pateikia kur kas daugiau informacijos apie būsimą filmą nei jo pirmtakas, paviešintas šių metų rugsėjo mėnesį.

Žiūrovai anonse gali išvysti Piterio priešininką  – piktąjį kaimyną McGregor‘ą, kuris nekenčia gyvūnų ir sieks sunaikinti mieluosius triušius. Kita svarbi veikėja, pasirodanti anonse – Bea, kuri, priešingai nei piktasis kaimynas, myli ir rūpinasi triušiais bei kitais gyvūnėliais. Kova tarp triušių ir McGregor‘o pereina visai į kitą lygmenį, kuomet abi pusės pradeda siekti didesnio Bea (Beatričės) dėmesio sau – McGregor‘ui tenka apsimesti gyvūnus mylinčiu asmeniu, o triušiai siekia įrodyti jo dviveidiškumą.

Triušį Piterį 1893 m. sukurė Beatrix Potter (spėjama, jog filme pasirodysianti veikėja Bea yra aliuzija į autorę) visai neketindama jo išpopuliarinti. Triušio Piterio istorija prasideda autorės rašytame laiške savo buvusios auklės penkiamečiam sūnui, kuriam triušis taip patiko, jog B. Potter buvo priversta tęsti jo istoriją papildant ją piešiniais, iliustruojančiais triušio nuotykius. Po dešimtmečio 1903 metais šia istorija susidomėjo ir leidėjai – Frederic Warne and Co, kurie per minėtus metus išleido net 28 tūkstančius šios istorijos kopijų. Šiandien visos, su triušiu susijusios išleistos istorijos sudarytų net 15 milijonų tiražą.

Filmas turėtų pasirodyti 2018 metų vasario 9 dieną. Be to, žinomas ir aktorių, kurie įgarsins veikėjus kolektyvas, iš kurio išsiskiria tokios žvaigždės, kaip Margot Robbie, Daisy Ridley ir dainininkė Sia.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles