Frédéricas Diefentalis nesuka galvos dėl to, kad jo nebus penktojoje „Taksi“ dalyje

Frédéricas Diefentalis nesuka galvos dėl to, kad jo nebus penktojoje „Taksi“ dalyje

Kitų metų balandžio 11 d. į Prancūzijos kino teatrus grįš legendinis „Taksi“ (pranc. „Taxi“). Tačiau penktojoje serijos dalyje žiūrovai nebeišvys įprasto Samy Naceri ir Frédérico Diefentalio dueto – juos pakeis Franckas Gastambide‘as ir Malikas Benthana. Ar naujasis tandemas bus vertas savo pirmtakų, sužinosime tik kitais metais, tačiau kol naujoji juosta dar tik pakeliui į kino teatrus, galima prisiminti senąsias šios nutrūktgalviškos serijos žvaigždes. Jei S. Naceri paskutiniu metu labiau garsėja savo susidūrimais su teisėsauga ir kino ar televizijos ekranuose yra pakankamai retas svečias, tai F. Diefentalis visai sėkmingai tęsia karjerą Prancūzijos televizijos kanalo „France3“ seriale „Miškas“ (pranc. „La Forêt“). Prancūzų leidinys „TvMag“ pasiteiravo šį aktorių apie tai, kad penktoji „Taksi“ dalis apsiėjo be jo.

„Man visai vienodai!“ – tiesiai šviesiai į „TvMag“ klausimą apie tai, kad jo nebus į kino sales sugrįžtančioje serijoje atšovė F. Diefentalis. Ir tuoj pat paaiškino savo poziciją: „Ir tai sakau be jokio kartėlio. Jie man siūlė, tačiau Emiljanas be Danielio neturėtų prasmės. Ir galiausiai tai yra tikras pasitenkinimas, kad tai vyksta be manęs – šis vaidmuo buvo prie manęs truputį prilipęs ir turėjau nuo jo išsilaisvinti“.

Penktoji „Taksi“ dalis, kurią režisuoja Franckas Gastambide‘as, pasakos apie Silveną Maro – paryžietį superpolicininką ir puikų vairuotoją, prieš savo valią „ištremtą“ į Marselį. Miesto meru (anot apklausų – pačiu nepopuliariausiu) tapęs ekskomisaras Žiberas (akt. Bernard Farcy) jam patiki misiją sustabdyti nuožmią „Itališką gaują“, lakstančią galingais „Ferrari“ ir šluojančią juvelyrines parduotuves. Tačiau norėdamas tai pasiekti Silvenas neturės kitos išeities, kaip tik bendradarbiauti su jaunuoju žymiojo Danielio sūnėnu Edžiu Makloufu, kuris yra blogiausias vairuotojas visame Marselyje, bet vienintelis galintis susigrąžinti legendinį baltą taksi.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles