Stulbinančiai atrodanti kelionė į Amazonės džiungles pirmajame „Prarastojo miesto Z“ anonse

Stulbinančiai atrodanti kelionė į Amazonės džiungles pirmajame „Prarastojo miesto Z“ anonse

Kino studija „Paramount Pictures“ galiausiai pristatė ilgai laukiamo filmo „Prarastasis miestas Z“ (angl. „The Lost City of Z“) anonsą, kuriame puikiai matome, kaip buvo panaudotas 150 mln. dolerių biudžetas.

Pats anonsas neša labai daug gerų emocijų, o taip pat įtraukia į pačią tikrais faktais paremtą istoriją, kurią norisi kuo greičiau pamatyti. Visgi ne kasdien didžiuosiuose kino ekranuose mes galime mėgautis tokiomis įkvepiančiomis kelionėmis po neatrastų civilizacijų miestus.

Filmas paremtas to paties pavadinimo Davido Granno parašytos knygos „Prarastasis miestas Z“ motyvais. Juostoje papasakota tikra britų archeologo Persio Foseto istorija, kuris visą savo gyvenimą Pietų Amerikos džiunglėse ieškojo prarastų senų civilizacijų miestų. Iš savo surinktų medžiagų vyras priėjo išvadą, jog dar neištirtuose Brazilijos kampeliuose yra kadaise prarastas miestas, kurį senovėje galėjo pastatyti atlantai. 1925 metais jis kartu su savo sūnumi leidosi į šio paslaptingo miesto paieškas ir apie juos daugiau niekas nieko negirdėjo.

Be įdomiai atrodančios istorijos, anonse parodytas kokybiškai atrodantis veiksmas, mūšiai ir stulbinantys vaizdai. Akivaizdu, jog filmas savo grožiu prilygs tokiems darbams kaip Peterio Jacksono „King Kongas“. Netrūksta ir dramatiškosios pusės, kuri taip pat paveikia. Jau dabar tampa aišku, kad režisierius ir kūrybinė komanda nori pateikti rimtą filmą, o ne dar vieną blokbasterį apie ekspedicijas ir jų pasekmes.

Juostos režisieriumi tapo filmų „Kartą Niujorke“ (angl. „The Immigrant“) ir „Tarp dviejų mylimųjų“ (angl. „Two Lovers“) kūrėjas Jamesas Gray‘us. Filme pagrindinis vaidmenis atliko Charlie‘is Hunnamas, Sienna Miller, Tomas Hollandas, Robertas Pattinsonas, Angusas Macfadyenas ir kt.

Filmas į kino ekranus atkeliaus šių metų gale.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Zygius / 2016 balandžio 4

    Atsiprašau, aš gal kažko nesuprantu, o gal ne tą anonsą žiūrėjau, nes „… kokybiškai atrodantis veiksmas, mūšiai ir stulbinantys vaizdai. Akivaizdu, jog filmas savo grožiu prilygs tokiems darbams kaip Peterio Jacksono „King Kongas“…. “ tikrai nemačiau. Vaizdas, kaip iš VHS laikų įrašo, aktorių vaidyba medinė, su kažkokiu rusišku akcentu. Apie kažkokius mūšius, kokybiška veiksmą net kalbos neina, čia vienas iš tų atvejų , kai tik pamatęs anonsą supranti, kad filmas bus didelis š………….. Geriausiu atveju tv serialo lygis