Pirmasis „Zootopijos“ anonsas pristato gyvūnų valdomą pasaulį

Kino studija „Disney“, o tiksliau jos animacijos kūrimo „sparnas“ „Walt Disney Animation Studios“, pristatė pirmąjį tyzerinį naujojo projekto „Zootopija“ (angl. „Zootopia“) anonsą. Nieko prašmatnaus neparodantis anonsas, iš tiesų, yra žvilgsnis į tai, ko „Disney“ dar nėra pristatę.

Taigi, iš esmės pirmasis tyzerinis anonsas yra… labai informatyvus, bet nieko gero neparodantis. Šiame trumpame siužetėlyje, kuriame nėra absoliučiai nieko iš filmo (išskyrus pačius veikėjus), esame supažindinami su tuo, ką matysime visame filme. Kitaip tariant, su keliais užrašais ir užkadriniu balsu mums pristatoma Zootopija – pasaulis, kuriame žmonės neegzistuoja, o gyvūnai realiai juos pakeičia. Gyvūnai vaikšto stačiai, ant dviejų kojų, vilki drabužius ir vykdo tam tikras pareigas. Jau čia galima matyti, kad animacija bus išties šauni, o veikėjai – smagūs ir nestokojantys humoro.

Filmukas įtrauks mus į nuotykį, kokį realaus pasaulio filmuose esame matę tūkstančius kartų. Taigi, pareigūnė triušiukė Džiudė Hops imsis tirti bylos, o į pagalbą ji pasitelks suktą lapiną sukčių Niką Vaildą.

Filmą režisuos „Ilgo plauko istorijos“ (angl. „Tangled“) ir „Bolto“ (angl. „Bolto“) režisierius Byronas Howardas ir Ritchie Moore‘as, kūręs „Griovėją Ralfą“ (angl. „Wreck-it Ralph“). Pagrindinius veikėjus įgarsins Ginnifer Goodwin ir Jasonas Batemanas. Kol kas daugiau balso aktorių nėra paskelbta.

„Zootopija“ kino teatrus pasieks jau kitų metų kovą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles