Benas Affleckas užsiims režisūra savo soliniame Betmeno filme

Benas Affleckas užsiims režisūra savo soliniame Betmeno filme

Šiais metais pasirodęs naujausias Betmeno filmas taip ir nesulaukė taip lauktos kritikų liaupsių lavinos. Ir nors anksčiau Benas Affleckas teigė, kad savo soliniam Betmeno filmui sutarties dar nėra pasirašęs, tačiau laikui bėgant šio aktoriaus gerbėjams atsirado pagrindo džiaugtis. Skelbiama, kad aktorius pasirašė sutartį su „Warner Bros“ studija dėl režisavimo bei vaidybos soliniame personažo filme.

Patį Beną Afflecką vis dar galima išvysti didžiuosiuose kino ekranuose filme „Betmenas prieš Supermeną: teisingumo aušra“ (angl. „Batman V Superman: Dawn of Justice“). Studijai tik paskelbus, kad legendinį personažą suvaidins Benas Affleckas, pasauliniai Betmeno gerbėjai itin greitai sukruto teigdami, kad šis pasirinkimas yra absurdiškas. Ir visgi studija pasirašė su aktoriumi sutartį šio soliniam filmui, kas yra puikus pagrindas manyti, kad „Warner Bros“ yra itin patenkinta aktoriaus debiutu šiame personaže.

„Taip, mes esame labai patenkinti ties kur krypsta visas DC komiksų pasaulis. Mes taip pat esame ramūs dėl Beno Afflecko buvimo Betmenu ir galime džiugiai pranešti, jog šis suvaidins personažą savo soliniame filme“, – teigė vienas „Warner Bros“ studijos vadovų Kevinas Tsujihara.

Skelbiama, kad filmo debiutas turėtų įvykti arba 2018 spalio 5-ąją, arba 2019 lapkričio 1-ąją, kadangi šios abi datos jau dabar yra rezervuotos tos pačios „Warner Bros“ studijos neįvardytiems projektams. Tuo tarpu pats Benas Affleckas Betmeną suvaidins ir dviejuose „Teisingumo lygos“ (angl. „Justice League“) filmuose, kurie pasirodys artimiausiais metais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles