Į visiškai naują magijos pasaulį pirmajame anonse kviečia „Daktaras Streindžas“

Likus kiek daugiau nei pusmečiui iki oficialios premjeros, kino studija „Marvel“ paviešino pirmąjį filmo „Daktaras Streindžas“ (angl. „Doctor Strange“) anonsą. Priešingai nei visi kiti superherojų filmai, šis darbas bus absoliučiai kitoks, nei ankstesni. Ir ne tik todėl, kad herojus nėra ypatingai išpopuliarintas, bet ir todėl, kad tai bus pirmasis „Marvel“ kino visatos veikėjas, naudojantis tikrą magiją.

Puikus chirurgas, savo amato specialistas daktaras Styvenas Streindžas pakliūna į visai kitaip gyvenimą pakreipiančią situaciją, po kurios jo kasdienybė visiškai pasikeičia. Jis peržengia savo suvokimo ribas ir atranda alternatyvią tikrovę ir magijos pasaulį.

Iki šiol visi „Marvel“ atstovai teigė, kad „Daktaras Streindžas“ bus pirmasis studijos filmas, kuris taps tikru iššūkiu visiems žiūrovams. Ir pirmasis anonsas, galima sakyti, tai tik patvirtina. Lūžtančios erdvės, besikeičiantys vaizdai ir atskiros realybės suvokiams dalinai primena Ch. Nolano „Pradžią“ (angl. „Inception“), bet viską sustiprina magija. Būtent magija yra tai, ko anksčiau „Marvel“ niekada nenaudojo ir visuomet bandė pagrįsti realiais fiziniais dalykais. Dėl šios priežasties buvo sugadintas vienas didžiausių Geležinio žmogaus priešų Mandarinas trečiajame filme apie Tonį Starką. Antruosiuose „Keršytojuose“ (angl. „Avengers“) pasirodanti Raudonoji ragana irgi savotiškai naudoja magiją, bet ji paaiškinta, kaip mokslinio eksperimento šalutinis efektas. Taigi, tik šiame filme galiausiai susidursime su dvasiniais dalykais ir tikėjimo galia (ne religija, o tikėjimo antgamtinės galiomis).

Pagrindinius vaidmenis filme atliks Benedictas Cumberbatchas, Tilda Swinton, Chiwetelis Ejioforas, Madsas Mikkelsenas, Rachel McAdams, Benedictas Wongas, Scoittas Adkinsas ir kiti.

„DaktaraS Streindžas“ kinus pasieks lapkričio 4 dieną.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. D / 2016 balandžio 13

    Be abejo tai yra būtina, bet Lietuviškas filmo pavadinimo vertimas laisvai gali atbaidyti Marvel pasauliu nesidominčius žiūrovus… Nejaugi būtina sulietuvinti ir jo pavardę?..

  2. Vainius Eiva / 2016 balandžio 13

    Na, kol filmo platintojai oficialiai nepatvirtino pavadinimo – taip, būtina.