Populiarusis romanas „Kvepalai“ taps serialu

Populiarusis romanas „Kvepalai“ taps serialu

Vokietijos kino kompanija „Constantin Film“ dar kartą grįžta prie „Kvepalų: žudiko istorijos“ (vok. „Das Parfum. Die Geschichte eines Mörders / angl. „Perfume: The Story of a Murderer“) – šįkart populiarųjį pasakojimą ketinama paversti serialu. Generalinis „Constantin Film“ produkcijos direktorius Oliveris Berbenas patvirtino, kad Patricko Süskindo knygos įkvėptą televizijos serialą planuojama pradėti filmuoti kitais metais. Pirmą kartą „Kvepalus“ ši kino kompanija ekranizavo 2006 m. „Bėk, Lola, bėk“ (vok. „Lola rennt“, 1998 m.) ir „Debesų žemėlapis“ (angl. „Cloud Atlas“, 2012 m.) Tomo Tykwerio režisuota juosta tapo tarptautiniu hitu, visame pasaulyje uždirbusi 135 mln. JAV dolerių, iš kurių vien Vokietijoje surinko 53 mln. JAV dolerių.

Tiek romano, tiek pagal jį pastatyto filmo veiksmas plėtojasi XVIII a. Prancūzijoje – pasakojimo centre atsiduria Žanas Baptistas Grenujis (filme jį vaidina Benas Whishaw), turintis antžmogiškai jautrią uoslę, kas leidžia jam tapti geriausiu pasaulio parfumeriu. Tačiau ilgainiui Grenujį apninka mintis sukurti tobulus kvepalus ir tam jis pradeda žudyti gražias jaunas merginas bei distiliuoti jų kvapo esencijas.

„Constantin Film“ televizinėje versijoje išliks pagrindinė knygos mintis apie dėl kvapų pamišusį serijinį žudiką ir apie aromato panaudojimą emocijoms kontroliuoti, bet skirtingai nei romane viskas persikels į šių dienų Vokietiją. Serialo veiksmas plėtosis tarptautinėje internatinėje mokykloje, kur randami jaunų merginų lavonai, o nužudymo būdas šiurpiai primena P. Süskindo aprašytąjį.

Kino kompanija „Constantin Film“ planuoja šešių – aštuonių dalių serialą su atvira pabaiga, taip paliekant galimybę jį pratęsti. Kino kompanijos atstovo teigimu serialas bus filmuojamas Vokietijoje ir „Constantin Fim“ šiuo metu veda derybas su nacionaliniais transliuotojais dėl projekto finansavimo.

„Constantin Film“ pernai paskelbė apie tai, kad keletą savo statytų filmų ketina perkelti į mažuosius ekranus. Pirmuoju filmu, virtusiu serialu, tapo „Šešėlių medžiotojai: mirties įrankiai“ (angl. „Shadowhunters: The Mortal Instruments“), sukurtas pagal amerikiečių rašytojos Cassandros Clare jaunimui skirtą fantastinių knygų seriją. Šis serialas televizijos ekranus pasieks jau šią savaitę bei bus rodomas ne tik Vokietijoje – „ABC“ televizijos tinklas jau kreipėsi dėl teisės šį serialą transliuoti ir JAV. Be to, „Constantin Film“ kuria nedidelį šalutinį savo kultinės mokslinės fantastikos zombių serijos „Absoliutus blogis“ (angl. „Resident Evil“) projektą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles