Penktasis „Indianos Džounso“ filmas taps tiesioginiu ketvirtos dalies pratęsimu

Penktasis „Indianos Džounso“ filmas taps tiesioginiu ketvirtos dalies pratęsimu

Penktasis filmas apie archeologą ir nuotykių ieškotoją Indianą Džounsą taps tiesioginiu filmo „Indiana Džounsas ir krištolinės kaukolės karalystė“ (angl. „Indiana Jones and the Kingdom of the Cristal Scull“) pratęsimu. Apie tai praneša portalas „Variety“, remdamasis būsimos juostos prodiuserio Franko Marshallo interviu, kurį jis davė per „CinemaCon“ mugę.

Jis taip pat pasakė, kad Indianos Džounso istorija gali būti pratęsta ir po penktojo filmo pasirodymo. „Viskas priklauso nuo gero siužeto. Bet galiu užtikrinti, kad tiek su „Indianos Džounso“, tiek su „Borno“ frančizėmis nebus to, kas buvo su „bondiada“. Mes laikome šiuos personažus kultiniais ir neįsivaizduojame kitų aktorių šiuose vaidmenyse.“, – pasakė prodiuseris.

Filmo premjera numatyta 2019 metais liepos 19 dieną. Pagrindinį vaidmenį ir vėl atliks Harrisonas Fordas, kuriam tada sukaks 77 metai. Ar į filmą sugrįš Shia Labeafas ir kiti frančizės aktoriai, nepranešama. Filmo režisieriaus kėdę užims visų ankstesnių juostų kūrėjas Stevenas Spielbergas. Apie ką bus filmas ir kada prasidės filmavimas, nepranešama.

Pasak gandų, filmo veiksmas gali persikelti į Pietų Ameriką arba prie Bermudų trikampio.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles