Studija „Disney“ anonsavo apie „Džiunglių knygos“ tęsinį

Studija „Disney“ anonsavo apie „Džiunglių knygos“ tęsinį

Jono Favreau filmas „Džiunglių knyga“ (angl. „The Jungle Book“) tik šį savaitgalį pasieks Šiaurės Amerikos žiūrovus, tačiau studija „Disney“ jau planuoja kurti juostos tęsinį. Tikimasi, kad antrosios dalies režisieriaus krėslą ir vėl užims Jonas Favreau.

„Džiunglių knyga“ nufilmuota vien tik studijos „Disney“ paviljonuose. Filmavimo aikštelėje nebuvo jokio gyvo padaro, išskyrus Mauglį suvaidinusi berniuką. Visi gyvūnai ir augalija buvo sukurti dėka motion-capture technologijos. Būtent tokią pačią technologiją naudojo Jamesas Cameronas kurdamas savo „Įsikūnijimą“ (angl. „Avatar“).

Filmas jau startavo tam tikrose ir gana mažose kino rinkose, kurios jam atnešė 32 mln. dolerių. Žinoma, po kelių savaičių ši suma padidės dešimteriopai. Vien JAV filmas turi užsidirbti apie 150-200 mln. dolerių, o pasaulyje tikimasi apie 300 mln. dolerių.

Studija „Disney“ tikėdamasi, kad filmas patirs sėkmę, jau pradėjo pokalbį dėl tęsinio su filmo scenaristu Justinu Marksu ir režisieriumi Jonu Favreau. Visi puikiai žino, kiek daug įdomių istorijų slepia šis pasakojimas, todėl „Disney“ tikrai galės pasinaudoti proga ir galbūt sukurti dar vieną pelningą frančizę.

Originaliame filme savo balsus gyvūnams paskolino Scarlett Johansson, Idrisas Elba, Billas Murray‘us, Benas Kingsley‘is ir Lupita Nyongo.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles