Hugh Jackmanas ruošiasi įkūnyti senąjį Loganą

Hugh Jackmanas ruošiasi įkūnyti senąjį Loganą

Tarp daugybės San Diego „Comic-Con“ parodoje nagrinėtų temų nebuvo pamiršta ir tai, jog nenumaldomai artėja paskutinis Hugh Jackmano pasirodymas Iksmenų franšizėje. Pats aktorius gerbėjų nenuvylė ir užsiminė apie galimą paskutinio „Ernio“ (angl. „Wolverine“) filmo siužetą.

Tiesa, apie filmo istoriją jis kalbėjo nedaug – tik tai, jog ji bus paremta pagal „Senojo Logano“ (angl. „Old Man Logan“) komiksus. H. Jackmanas patvirtino, kad 2017 metais pasirodysianti trečioji „Ernio“ dalis bus paskutinis kartas, kai aktorius pasirodys kaip bene garsiausias visų laikų komiksų veikėjas.

Tuo tarpu „Senojo Logano“ istorija kaip paskutinis H. Jackmano pasirodymas šiame amplua turėtų būti tikrai įspūdingas dalykas. Komiksų pasaulyje ši istorija pasakoja apie tai, kaip Ernis yra priverčiamas nužudyti likusius Iksmenus, kuriuos jis laikė savo bendražygiais. Stipriausių herojų mirtimi pasinaudoja blogiukai, pradedantys žiaurų pasaulio valdymą. Ilgainiui nuošalyje gyvenantis Ernis privalo imtis vis keistesnių darbų, leidžiančių jam prasigyventi, ir pavojinga aplinka priverčia jį dar kartą įsitraukti į kovą prieš blogį.

2008 metais pasirodžiusį aštuonių dalių komiksą parašė Markas Millaras ir Steve‘as McNivenas. Komiksuose yra daugybė „Marvel“ veikėjų, kurie nepriklauso Iksmenų franšizę kontroliuojančiai „20th Century Fox“ studijai, todėl tikėtina, kad daugelis svarbiausių siužeto vingių didžiajame ekrane bus pakeisti.

Iki tol, kol pasirodys šis filmas, mes sulauksime dar ne vieno Iksmenų nuotykio. Jau kitų metų vasario 12-ąją pasirodo šalutinis šios franšizės filmas „Dedpulas“ (angl. „Deadpool“), kurio anonsas „Comic-Con“ parodoje susilaukė itin entuziastingų reakcijų. Kitų metų gegužės 27-ąją taip pat pasirodo „Iksmenai: Apokalipsė“ (angl. „X-Men: Apocalypse“), tapsiantis vienu didžiausių iki šiol matytų filmų apie superherojus. Jau šį rudenį taip pat bus pradėtas filmuoti „Gambitas“ (angl. „Gambit“) su Channingu Tatumu priešaky.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles