Broliai Russo į finalinę „Keršytojų“ dalį pakvietė Žvaigždžių Lordą

Broliai Russo į finalinę „Keršytojų“ dalį pakvietė Žvaigždžių Lordą

Finalinėje „Keršytojų“ (angl. „Avengers“) dilogijoje, kurios pirma dalis žiūrovams bus pristatyta 2018 metais, pasirodys Žvaigždžių Lordas iš filmo „Galaktikos sergėtojai“ (angl. „Guardians of the Galaxy“). Apie tai savo Twitter paskyroje pranešė  juostos režisieriai Anthony‘is ir Joe Russo.

„Šie filmai taps kulminacija to, kas anksčiau vyko visoje „Marvel“ visatoje. Nesinori nieko atskleisti, bet aš esu didelis Jameso Gunno filmo gerbėjas. Mes su Joe dideli jo gerbėjai. Žvaigždžių Lordas nuostabus personažas, o Chrisas Prattas stulbinantis aktorius, todėl bus smagu jį pamatyti“, – parašė Anthony‘is Russo.

Anksčiau pats Chrisas Prattas ne vieną kartą minėjo, kad jam teks suvaidinti dar keliuose studijos „Marvel“ filmuose, tačiau jis nebuvo atskleidęs kokiuose būtent. Buvo tikimasi, kad aktorius pasirodys filme „Nežmonės“ (angl. „Inhumans“), kurių veikėjai labai glaudžiai susiję su „Galaktikos sergėtojų“ visata.

„Galaktikos sergėtojai 2“ į viso pasaulio kino ekranus atkeliaus jau kitų metų gegužės mėnesį. Nežinoma, ar kas nors dar be Žvaigždžių Lordo pasirodys finalinėje „Keršytojų“ dalyje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles