M.Scorcese ir M. Jaggeris kurs serialą apie aštuntojo dešimtmečio muzikos industriją

M.Scorcese ir M. Jaggeris kurs serialą apie aštuntojo dešimtmečio muzikos industriją

Didžiausia JAV kabelinė televizija HBO nepaliauja stebinti savo ambicijomis ir įspūdingo dydžio serialais. Dabar kanalo vadovai paskelbė, kad savo akis nukreipė į netolimą praeitį. Antradienį buvo oficialiai pranešta, jog HBO kurs serialą apie aštuntojo dešimtmečio muzikos industriją, kurioje tuo laikotarpiu gyveno daugybė arogantiškų, narkotikus vartojančių ir visiškai laisvai besielgiančių muzikos žvaigždžių. Ir šiam projektui kanalas pasikvietė aukščiausio lygio kūrėjus.

Oficialaus pavadinimo dar neturintį serialą kurs ir pagrindiniu jo scenaristu taps Terence‘as Winteris. Scenaristas, anksčiau dirbęs prie legendinių „Sopranų“ (angl. „The Sopranos“), neseniai baigė savo kurtą serialą „Sausas įstatymas“ (angl. „Boardwalk Empire“), todėl ir su XX-ojo amžiaus istorija, ir su serialų kūrimu jis yra susipažinęs. Specialiuoju serialo konsultantu taps legendinis dainininkas, garsiosios grupės „The Rolling Stones“ vokalistas Mickas Jaggeris, kurio iniciatyva ir buvo pradėta serialo gamyba. Ir, svarbiausia, pirmąją seriją režisuos, o vėliau serialo prodiuseriu liks vienas geriausių visų laikų režisierių Martinas Scorsese.

Tai nebus pirmasis M. Scorseses režisūrinis bandymas televizijoje. Jis jau režisavo pirmąją „Sauso įstatymo“ seriją ir su HBO kanalu yra sukūręs ne vieną dokumentinį filmą. Be „Sauso įstatymo“, jis su T. Winteriu sukūrė ir pernai pasirodžiusį filmą „Volstryto vilkas“ (angl. „The Wolf of Wall Street“). M. Scorsese filmą režisavo, o T. Winteris parašė jo scenarijų.

Be įspūdingų pavardžių už ekrano, serialas sugebėjo surinkti ir ryškiausius aktorius. „Sausame įstatyme“ pasižymėjęs Bobby‘is Cannavale taps Ričiu Finestra, įrašų kompanijos „American Century Records“ įkūrėju, turinčiu neeilinį sugebėjimą atrasti naujus talentus. Aktorė Olivia Wilde įkūnys jo žmoną Devon, buvusią aktorę ir modelį, kuri, neapsikentusi vyro laisvumo, pradeda gyventi nesirūpindama savimi ir aplinkiniais. Ray‘us Romano vaidins Ričio partnerį, kuris turi tamsią, su nusikaltimais susijusią praeitį.

Didelėje aktorių kompanijoje taip pat pasirodys ir tokie žmonės kaip Andrew ‘Dice‘ Clay‘us, M. Jaggerio sūnus Jamesas Jaggeris, J.C. MacKenzie, P.J. Byrne ir daugelis kitų.

Serialo pasirodymo data ir pavadinimas dar nėra žinomi, tačiau premjeros galima tikėtis antroje 2015 m. pusėje arba 2016 metais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles