Surinktas visas „Savižudžių būrys“

Surinktas visas „Savižudžių būrys“

Po kelis mėnesius trukusių derybų ir intriguojančių galimybių kino studija „Warner Bros.“ pagaliau oficialiai paskelbė visus aktorius, kurie įkūnys „Savižudžių būrio“ (angl. „Suicide Squad“) veikėjus. Kad ir kaip būtų keista, beveik visi puse lūpų minėti aktoriai sutikto atlikti roles ir suvaidinti naujausiame „DC“ filme apie blogiečių komandą.

Anksčiau esame pranešę, kad „Volstryto vilko“ (angl. „The Wolf of Wall Street“) žvaigždė Margot Robbie yra nužiūrėta vienam svarbiausių juostos vaidmenų. Tą, oficialiu pranešimu, studija patvirtino antradienį, paskelbusi, kad šviesiaplaukė aktorė suvaidins vieno didžiausių Betmeno priešo Džokerio mylimąją ir partnerę Harlę Kvin. Tuo pačiu patvirtintas ir Džokeris, kurį suvaidins Oskaro laimėtojas Jaredas Leto. Jam teks ypatingai sudėtinga užduotis iš naujo sukurti Džokerio įvaizdį, kuri paskutinį kartą pritrenkiamai suvaidino Heathas Ledgeris.

Anksčiau sklido kalbos, kad į juostą bandomas prikalbinti Willas Smithas suvaidins Kapitoną bumerangą, tačiau tai nepasitvirtino. Aktorius įkūnys viena stipriausių ir taikliausių grupės narių – Dedšotą. Tai nusikaltėlis, pasižymintis ypatingais taiklumo sugebėjimais. Tai nulėmė, kad jau minėtojo Kapitono bumerango rolę atiteko aktoriui Jai‘ui Courtney‘ui. Žiaurių nusikaltėlių grupės lyderį ir karybos ekspertą Riką Flagą suvaidins jau kartą „DC“ visatoje vaidmenį kūręs Tomas Hardy‘is.

Naujausias ir dar negirdėtas indėlis į juostą – Cara Delevingne, kuri suvaidins galingų magiškų galių turinčią Kerėtoją (angl. Enchantress). Palyginus su kitais aktoriais, C. Delevingne yra viena jauniausių ir mažiausiai patyrusių aktorių, tačiau ją jau labai greitai bus galima išvysti naujojoje pasakoje apie Pyterį Peną „Penas“ (angl. „Pan“), taip pat filmuose „Popierinis miestas“ (angl. „Paper Town“) ir „Amžinai Tulpė“ (angl. „Tulip Forever“).

Taip pat, portalas „Variety“ praneša, kad studija ieško garsios moters atlikti Amandos Valer vaidmenį. Ji – lyg ir grupės veiksmų koordinuotoja ir užduočių įteikėja, lyg „Keršytojų“ Niko Fiurio atitikmuo. Pasak pranešimų, studija be galo nori į projektą įtraukti garsiąją pokalbių laidų vedėją Oprah Winfrey. Trumpame aktorių sąraše taip pat yra Oskarų nominantės ar laimėtojos Viola Davis ir Octavia Spencer.

Režisieriaus Davido Ayerio režisuotame „Savižudžių būryje“ bus pasakojama apie sunkių nusikaltėlių grupę, kuriems suteikiamas antras šansas. Iš esmės – tai samdiniai, siunčiami į tokias užduotis, kurios turi didėlę galimybę baigtis blogai. Siekiant užtikrinti užduoties įvykdymą, kaliniai-smogikai į užduotis vyksta su sprogmenimis, kurie įtaisyti jų galvose.

„Savižudžių būrys“ kino teatrus pasieks 2016 m. rugpjūčio 5 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles