Kalbama, kad „Disney“ planuoja kurti vaidybinę filmo „Košmaras prieš Kalėdas“ versiją

Kalbama, kad „Disney“ planuoja kurti vaidybinę filmo „Košmaras prieš Kalėdas“ versiją

Pranešama, kad kino studija „Disney“ imasi filmo „Košmaras prieš Kalėdas“ (angl. „The Nightmare Before Christmas“) vaidybinio filmo versijos ar netgi tęsinio kūrimo. Po šitiek metų sulaukti antrosios dalies neatrodytų labai logiška, tačiau vaidybinė šio filmo versija visai tikėtina, atsižvelgiant į tai, kad paskutiniais metais „Disney“ dirba ties tuo – klasikinius animacinius filmus verčia vaidybinėmis juostomis. Jau šiais metais išvysime perkurtus filmus „Dambis“ (angl. „Dumbo“), „Aladinas“ (angl. „Aladdin“) ir „Liūtas karalius“ (angl. „The Lion King“). Anksčiau jau buvo pranešta, kad iš šių filmų, mažiausiai vaidybinis bus „Liūtas karalius“, kadangi čia kur kas plačiau veiks specialieji vaizdo efektai.

Artimi „Disney“ studijai šaltiniai teigia, kad kažkas su šiuo filmu tikrai vyksta ir tai panašu į pradinius vaidybinio filmo darbus. Visų pamėgtas lėlinės animacijos filmas per visus savo egzistavimo metus tik didino savo populiarumą. Režisieriaus Timo Burtono prodiusuotas ir klasika tapęs filmas aplink save sukūrė tikrą sekėjų kultą ir panašu, kad daugiau pamąstyti tingintys kūrėjai dar kartą parodys jau matytą istoriją, tačiau ar tai išeis logiškai? Labai didelė dalis „Košmaro prieš Kalėdas“ žavesio yra būtent dėl animacijos stiliaus, todėl „Disney“ turės tikrai nemenkai pasistengti, perkurdami šį filmą į vaidybinį. Panašu, kad bus beveik neįmanoma perteikti tos Helovino miesto auros, kuri buvo originaliame filme, pasitelkus specialiuosius efektus ir dekoracijas. O pasinaudojimas skaitmeniniais vaizdo efektais prilygtų dideliam žingsniui atgal, atsižvelgiant į tai, kaip filme „Košmaras prieš Kalėdas“ vertinama lėlinė animacija. Tačiau, kad ir kaip bebūtų, šiuo metu „Disney“ tiesiog siautėja ties klasikinės animacijos perdirbinimais ir apsilankymas Helovino miestelyje greičiausiai sulauktų didžiulio pasisekimo bilietų kasose. Telieka tikėtis, kad studija sugalvos kaip šį perdirbinį padaryti tokį, kad jis vis tiek atrodytų toks pats gyvas ir originalus, kaip tai pavyko padaryti 1993 m.

Jeigu šaltinių pateikta informacija pasiteisins, galbūt filmo tęsinys būtų kur kas geresnis variantas nei perkurta jau esama istorija? Visgi, pratęsti šią istoriją su dar vienu lėlinės animacijos filmu atrodo kur kas tikresnė emocija Džeko Skelingtono ir jo draugų pasaulyje. Tikėtina, kad daugiau naujienų apie tai, kokio naujojo projekto su šiuo filmu imasi „Disney“ sulauksime jau po kelių savaičių. Šios naujienos žiniasklaidą pasiekė anonimiškais šaltiniais, todėl bent jau kol kas apie tai vertėtų kalbėti gandų lygyje, o kaip bus iš tikrųjų – nežinia!

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles