Prancūzų kino legenda Jeanas Rochefortas dar kartą skelbia savo karjeros pabaigą

Prancūzų kino legenda Jeanas Rochefortas dar kartą skelbia savo karjeros pabaigą

Legendinis prancūzų kino aktorius Jeanas Rochefortas, kurio naujausio filmo „Florida“ („Floride“) premjera numatyta šią vasarą, nori pagaliau išeiti į pensiją. 85 m. amžiaus aktorius, sukūręs daugiau kaip 150 vaidmenų kine ir televizijoje (ko vertos vien jau klasikinės komedijos „Aukštas blondinas juodu batu“/ „Le grand blond avec une chausure noir“ ir „Aukšto blondino sugrįžimas“ („Le retour du grand blond“), nusprendė, kad atėjo metas paskutiniam reveransui. Po „Floridos“, kuri Prancūzijos kino salėse pasirodys rugpjūčio 12 d. J. Rochefortas daugiau nebesifilmuos.

Prancūzų kino legenda apie savo pasitraukimą į pensiją jau buvo pranešęs 2013 m. –paskutiniu ilgametražiu jo filmu turėjo tapti „Menininkas ir pozuotoja“ („L‘Artiste et son modèle“). „Maniau, kad tai bus mano paskutinis filmas, tačiau vėl grįžau“. Tačiau šįkart aktorius atrodo užtikrintas dėl savo sprendimo. „Manau, kad reikia su žiūrovais atsisveikinti dabar – nenoriu jų gąsdinti, verčiau laiku sustoti.“

Anot aktoriaus, tolesnis filmavimasis tebūtų „artritiškas spektaklis“. „Galų gale, daugiausia, ko galiu tikėtis – tai vaidinti senelį, besišildantį rankas prie židinio, apsaugok dieve, tai visiškai negražu.“ Į klausimą, ar tikrai nori sustoti, J. Rochefortas atsako: „Taigi taip. Juk tai, kai bebūtų, natūralu“. Tačiau išėjęs į pensiją J. Rochefortas neketina nieko neveikti – jis ruošiasi rašyti knygas.
Kaip bebūtų, „Florida“ nebus pats paskutinis J. Rocheforto filmas – aktorius „paskolino“ savo balsą animacinio filmo „Balandė ir netikras pasaulis“ („Avril et le monde truqué,“), pelniusio pagrindinį prizą Anensi animacijos kino festivalyje, personažui. Šis filmas kino sales pasieks šių metų lapkritį.

Bet paskutinė proga legendinį aktorių išvysti pasirodantį didžiajame ekrane, bus Philippe‘o Le Guay komedija „Florida“. Šiame filme J. Rochefortas vaidina kartu su Sandrine Kiberlain ir Laurent‘u Lucas‘u.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles