Studija „Paramount“ nulauš prezidento DNR

Studija „Paramount“ nulauš prezidento DNR

Žinomas kino prodiuseris Lorenzo di Bonaventura su studija „Paramount Pictures“ imasi garsiojo žurnalo „The Atlantic“ straipsnio „Nulaužiant prezidento DNR“ (angl. „Hacking the President‘s DNA“) ekranizacijos. Anksčiau šis straipsni turėjo tapti pamatu antrajai, naujai perkrautos istorijos apie CŽV analitiką Džeką Rajaną, daliai.

Tačiau 2013 metais išleistas trileris „Džekas Rajanas: Šešėlių užverbuotas“ (angl. „Jack Ryan: Shadow Recruit“), kurį taip pat prodiusavo L. di Bonaventura, pasirodė itin silpnai tiek tėvynėje, tiek visame likusiame pasaulyje, surinkęs vos 135 milijonus dolerių. Taip pat, 50 milijonų kainavęs režisieriaus Kennetho Branagho filmas buvo ganėtinai šaltai sutiktas tiek kino kritikų, tiek paprastų žiūrovų.

Žurnale „The Atlantic“ pasirodęs straipsnis buvo parašytas trijų žurnalistų – Andrew Hesselio, Marco Goodmano ir Steveno Kotlerio. Jie apžvelgė, kaip patobulėjo bioinžinerija ir medicina. Jeigu kam nors kiltų noras turėti tam tikrą DNR, tai inžinieriai jam galėjo sukurti norimo žmogaus genetinį kodą pagal asmeninį modelį. Tada žmogus taptu šio DNR nešiotoju. Straipsnis itin glaudžiau apčiuopė šį reiškinį, kuriame buvo papasakota, kaip lengvai galima tą įgyvendinti ir paveikti bet kokį žmogų. Net jeigu tai būtų paties prezidento DNR.

Kino studija „Paramount“ už 3 milijonus dolerių įsigijo teises į šią medžiagą. Scenarijų juostai rašys Davidas Koeppas, žinomas iš filmų „Žmogus-voras“ (angl. „Spiderman“), „Pasaulių karas“ (angl. „War of the Worlds“), „Angelai ir demonai“ (angl. „Angels & Demons“) ir naujosios „Džeko Rajano“ versijos. Scenaristas turėjo parašyti scenarijų ir tęsiniui, tačiau po patirto fiasko, studija nusprendė toliau netęsti CŽV analitiko istorijos, o sukurti atskirą trilerį, neturintį su ja nieko bendro.

Lorenzo di Bonaventura labiausiai žiūrovams pažįstamas iš „Transformerių“ (angl. „Transformers“) franšizės prodiusavimo. Šiais metais jis išleis du filmus – „Pagrobimą“ (angl. „Kidnap“) su Halle Berry ir fantastinį veiksmo trilerį „Aukštesnė galia“ (angl. „Higher Power“).
Kada planuojama pradėti filmuoti ir kada filmas pasieks žiūrovus nepranešama.

Visą „The Atlantic“ straipsnį galite pasiskaityti čia:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles